یکی از نکات مخفی تریلر بازی Indiana Jones and the Great Circle، نشان می‌دهد که احتمالا استودیوی ماشین گیمز (Machine Games) به توسعه دنباله‌ای برای فرنچایز شوتر کلاسیک Quake اشاره دارد.

در تریلری که اخیرا به عنوان رونمایی از بازی Indiana Jones and the Great Circle در رویداد Developer Direct ایکس باکس، توسط ماشین گیمز به نمایش گذاشته شد، برخی بینندگان تیزبین متوجه یک ایستراگ عجیب شدند که نشان دهنده یک بازی جدید از سری Quake است.

به‌عنوان بخشی از فیلم‌های پشت صحنه در تریلر Indiana Jones and the Great Circle، به نظر می‌رسد روی تخته سفید دفتر استودیوی Machine Games، متنی از Quake 6 در بالای لوگوی فرنچایز Quake وجود دارد. گویا بقیه محتویات تخته سفید، بیشتر حول طرح‌های پازل می‌چرخد ​​که احتمالاً مربوط به عنوان آینده ایندیانا جونز است.

شایان ذکر است که حتی اگر کلمه Quake 6 مشاهده شده باشد، لزوماً به این معنی نیست که دنباله Quake در حال حاضر در دست ساخت است. وجود نام بازی روی تخته سفید می‌تواند به معنای هر چیزی باشد، از یک نکته پنهان گرفته تا مسئله‌ای که احتمالا مورد بحث‌های داخلی یا توسعه است.

Indiana Jones and the Great Circle در قالب یک بازی اکشن ماجراجویی اول شخص، قرار است در سال جاری میلادی، برای PC و Xbox Series X/S منتشر شود.

source

توسط funkhabari