به تازگی از لوگو جدید فیلم‌های Venom 3 و Joker 2 رونمایی شده که به عنوان آثار مورد انتظار کمپانی‌های سونی و برادران وارنر محسوب می‌شوند.

سال ۲۰۲۴ میلادی برای طرفداران ژانر ابرقهرمانی و آثار کمیک‌بوکی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. زیرا از یک سو با پایان DCEU تنها فیلم مرتبط با کمیک‌های دی‌سی مربوط به Joker: Folie à Deux (جوکر: جنون مشترک) با نقش آفرینی واکین فینیکس و لیدی گاگا می‌شود که از حال و هوایی موزیکال بهره برده و در سمت دیگر ماجرا نیز دنیای عنکبوتی سونی با پروژه‌هایی نظیر Madame Web (مادام وب) و Venom 3 (ونوم ۳) بیش از پیش گسترش پیدا خواهد کرد.

حال به تازگی کمپانی‌های برادران وارنر و سونی پیکچرز از لوگو جدید فیلم‌های مورد انتظار Joker: Folie à Deux و Venom 3 رونمایی کرده‌اند که در ادامه می‌توانید شاهد تصاویرشان باشید.

با توجه به این رونمایی می‌توان امیدوار بود که در آینده‌ای نه چندان دور شاهد انتشار تریلر و تصاویری رسمی از دنباله‌های نام برده شده باشیم که انتظارات از آن‌ها بسیار بالا می‌باشد. باید دید که ماجراجویی‌های جوکر و هارلی کوئین و پایان دهنده ۳ گانه ونوم تام هاردی می‌توانند با استقبال خوبی همچون فیلم‌های پیشین در گیشه مواجه شوند یا که باری دیگر با آثار ابرقهرمانی ناامید کننده و شکست خورده روبرو خواهیم شد.

فیلم‌های Joker: Folie à Deux و Venom 3 به کارگردانی تاد فیلیپس و کلی مارسل به ترتیب برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر (۱۳ مهر ۱۴۰۳) و ۸ نوامبر (جمعه ۱۸ آبان ۱۴۰۳)‌ برنامه ریزی شده‌اند.

منبع: اسکرین‌رنت

source

توسط funkhabari