به نظر می‌رسد که زندایا در فیلم مورد انتظار و حماسی Dune 2 نقشی مهم و حضوری پررنگ‌تر خواهد داشت.

زندایا بازیگر و خواننده ۲۷ ساله آمریکایی در طی سال‌های اخیر به هنرمندی پرمشغله تبدیل شده که در فیلم و سریال‌های بزرگ و جاه‌طلبانه‌ای به نقش آفرینی پرداخته است. در حالی که نقش و مدت زمان حضور وی در فیلم Dune (تلماسه) سال ۲۰۲۱ میلادی بسیار کوتاه و جزئی به تصویر کشیده شده بود اما به نظر می‌رسد که در دنباله آن یعنی Dune: Part Two بسیار پررنگ‌تر ظاهر خواهد شد.

در این دنباله حماسی و مورد انتظار از دنی ویلنوو باری دیگر با پل اتریدیز روبرو می‌شویم؛ نجیب زاده جوانی که شاهد سقوط خاندان و مرگ پدرش به دست هارکونن‌ها بود و حال درصدد انتقام از آن‌ها برآمده است. انتقامی که جنگی ویرانگر را در سیاره بیابانی آراکیس رقم خواهد زد.

حال به تازگی ویدیویی از این دنباله منتشر شده که حول محور زندایا جریان دارد. ویدیویی که خبرگزاری‌ها آن را به نشانه‌ای برای حضور پررنگ شخصیت چانی ربط داده‌اند که کمپانی برادران وارنر توجه ویژه‌ای نسبت به تبلیغات برای زندایا قائل شده است.

فیلم Dune: Part Two که از بازیگرانی نظیر تیموتی شالامی، ربکا فرگوسن، جاش برولین، استلان اسکاشگورد، دیو باتیستا و آستین باتلر بهره می‌برد، برای اکران در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۲۴ (۲۵ اسفند) برنامه ریزی شده است.

منبع: اسکرین‌رنت

source

توسط funkhabari