طبق اطلاعات فاش شده از Marvel’s Spider-Man 2، این بازی قرار بود باس‌های سیمبیوت بیش‌تری داشته باشد که در ادامه حذف شدند.

هشدار افشای اطلاعات داستانی بازی Marvel’s Spider-Man 2!

چندی پیش، اطلاعات گسترده‌ای از پروژه‌های Insomniac Games به بیرون درز پیدا کرد، از جمله اطلاعاتی پیرامون بازی‌های معرفی نشده و جزئیات Marvel’s Spider-Man 2.

اطلاعات فاش شده از Insomniac Games، جزئیات فراوانی را برملا کردند؛ از طرح‌های هنری گرفته تا رندر و سایر موارد. یکی از اطلاعات فاش شده، به باس‌های حذف شده از Marvel’s Spider-Man 2 اشاره دارند؛ ظاهراً قرار بوده که دشمنان سیمبیوتی (Symbiote) بیش‌تری در بازی حاضر باشند، از جمله Riot ،Lasher ،Agony و Phage. ولی در ادامه این محتوا از بازی حذف شده است.

اما نکته جالب دیگر این است که ونوم (Venom)، قرار بود در اکت دوم وارد داستان شود، همچنین Life Foundation در وقایع داستانی ایفای نقش می‌کرده.

در نهایت، هیچکدام از موارد بالا در نسخه اصلی بازی Marvel’s Spider-Man 2، مورد استفاده واقع نشدند. اما طبق اطلاعات فاش شده، بازی Marvel’s Venom قرار است در سال ۲۰۲۵ منتشر شود. بنابراین شاید سازندگان این محتوا را برای آن بازی ذخیره کرده‌ باشند.

پیش از این نیز، تونی تاد (Tony Todd)، بازیگر و صداپیشه شخصیت ونوم، گفته بود که سازندگان تنها ۱۰% از دیالوگ‌های وی را در بازی Marvel’s Spider-Man 2 استفاده کرده‌اند.

نظر شما در این خصوص چیست؟ محتوای حذف شده را در بازی Marvel’s Venom تجربه خواهیم کرد؟

source

توسط funkhabari