جیمز گان به دنبال آن است تا توسعه فصل دوم سریال Peacemaker را در سال آینده میلادی شروع کند.

به دنبال آشکار شدن ساخت فصل دوم سریال «پیس‌میکر» توسط یکی از ستاره‌های این سریال، حالا جیمز گان در مصاحبه تازه خودش از برنامه‌اش برای نگارش فیلم‌نامه فصل دوم این سریال گفته است و همین نیز باعث شده تا تولید این فصل در همین سال ۲۰۲۴ میلادی شروع شود.

بیش از دو سال از زمان پخش فصل اول سریال «پیس‌میکر» روی سرویس آنلاین مکس می‌گذرد و از آن زمان نیز بسیاری از طرفداران مشتاقانه منتظر خبرهایی درباره فصل دوم آن هستند. جیمز گان به تازگی تأیید کرده که او پس از اینکه کار روی فیلم Superman: Legacy را به پایان برساند، به سراغ ساخت فصل دوم سریال «پیس‌میکر» با هنرنمایی جان سینا در نقش اصلی می‌رود.

به این ترتیب، نویسنده و کارگردان جیمز گان از ماه اکتبر سال ۲۰۲۳ به صورت رسمی کار روی داستان و فیلم‌نامه فصل دوم سریال «پیس‌میکر» را شروع کرده است. با این حال، او به دنبال آن است تا در ابتدای سال ۲۰۲۴ به سراغ ساخت فیلم «سوپرمن: میراث» برود. از همین رو، این احتمال می‎‌رود که تولید فصل دوم سریال «پیس‌میکر» از اواخر سال ۲۰۲۴ میلادی شروع شود.

البته با توجه به مشغله بسیار زیاد جیمز گان، این احتمال نیز وجود دارد که تولید فصل دوم سریال «پیس‌میکر» در ابتدای سال ۲۰۲۵ میلادی شروع شده و تولید آن در تابستان همان سال تمام شود. از آنجا که کار روی جلوه‌های ویژه نیز مدتی طول می‌کشد، بازه زمانی انتهای سال ۲۰۲۵ تا اوایل سال ۲۰۲۶ زمان منطقی برای پخش فصل دوم سریال «پیس‌میکر» محسوب می‌شود.

منبع: thedirect

source

توسط funkhabari