افرادی که تا به حال نتوانستند به هر دلیلی، نسخه واقعیت مجازی بازی Resident Evil 4 Remake را تجربه کنند، این ماد اول شخص احتمالا بهترین انتخاب ممکن برای آن‌ها خواهد بود.

همان‌طور که توسط وب‌سایت PC Gamer گزارش شده است، پروژه ماد اول شخص Elsuperaguas برای بازی Resident Evil 4 Remake، به نظر می‌رسد که تحولی فراگیر و مشابه، بدون نیاز به هدست واقعیت مجازی ارائه می‌دهد.

ویدیوی منتشر شده در کانال یوتیوب Residence of Evil، چشم‌انداز خوبی از نحوه عملکرد آن در بازی نشان می‌دهد. این ماد در واقع، دوربین را به شکل اول شخص تغییر می‌دهد و در عین حال، مدل شخصیت و انیمیشن‌های لئون دست نخورده باقی می‌ماند که تقریبا شبیه به گیم پلی حالت اول شخص بازی‌های Resident Evil 7 و Resident Evil Village خواهد بود.

پروژه Elsuperaguas تعدادی مادهای وابسته نیز دارد. به طرز جالبی، شما باید سر لئون را نامرئی کنید تا جایی برای دوربین اول شخص جدید باز کنید. با این حال، شگفت‌آور بوده که چقدر بهینه‌سازی‌ها برای تبدیل Resident Evil 4 به یک فریم ریت کاربردی و قابل قبول نیاز است. در چند سال گذشته، خود کپکام با اضافه کردن حالت سوم شخص به Resident Evil Village، به طرز متفاوتی قدم برداشت.

می‌توانید به‌روزرسانی ماد اول شخص Elsuperaguas و همچنین حالت‌های وابسته به آن را از وب‌سایت Nexus دریافت کنید.

source

توسط funkhabari