در صورتی که شما در هنگام تجربه‌ی Suicide Squad: Kill the Justice League دستورات ماموریت‌ را دنبال نکنید، Amanda Waller سر شخصیت شما را به باد خواهد داد.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به دلیل اینکه یک عنوان لوتر شوتر سرویس‌ محور محسوب می‌شود، ممکن است مورد انتقاد بسیاری از افراد قرار گرفته باشد، اما چشم انداز ساخت این اثر استودیوی راکستدی (Rocksteady) همچنان جذاب است، به خصوص با توجه به کار فوق العاده‌ای که این استودیو در سری Batman Arkham انجام داد. این که آیا توسعه‌دهنده قادر به تکرار آن با Suicide Squad است یا نه هنوز مشخص نیست. با این حال، به‌تازگی جزئیات جدیدی از این اثر ارائه شده است.

طبق گزارش MP1st، اخیراً یوتیوبر DrLupo در جریان اپیزود پایانی استریم Suicide Squad: Kill the Justice League حضور یافت. طبق اطلاعات به دست آمده، اگر به هر دلیلی بازیکنان از دستورات ماموریت پیروی نکنند، سر شخصیت آن‌ها توسط آماندا والر (Amanda Waller)، رهبر Task Force X منفجر خواهد شد.

این افشاگری در نتیجه یک تجربه عجیب توسط استریمر فوق‌الذکر انجام شد. پس از بارگذاری دوباره بازی، به او گفته شد که از هم تیمی‌هایش بسیار دور شده است و پس از یک شمارش معکوس که طی آن والر شروع به تهدید کرد، سر کاپیتان بومرنگ با بمبی منفجر شد. سر هر یک از اعضای Task Force X توسط آماندا والر به عنوان وسیله‌ای برای حفظ آن‌ها در کنار هم است. مطمئناً این یک راه هوشمندانه برای ایجاد یک پیچ و تاب آشنا در بازی‌های چندنفره به شمار می‌آید و مهمتر از آن، به روشی که کاملاً با ویژگی‌هایی که بازی بر اساس آن ساخته شده صادق است.

جزئیات بیشتر درباره Suicide Squad: Kill the Justice League و ادغام آن با دنیاهای دیگر DC، در جریان قسمت بعدی سری Insider در تاریخ ۲۲ ژانویه (۲ بهمن) فاش خواهد شد.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ (۲ فوریه ۲۰۲۴) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari