به نظر می‌رسد که جان سینا به زودی قصد بازنشستگی همیشگی از مسابقات WWE را خواهد داشت.

جان سینا، بازیگر و ورزشکار حرفه‌ای و دوست داشتنی ۴۶ ساله آمریکایی که در طی سال‌های گذشته لحظاتی سرگرم‌کننده و جذاب را در مسابقات کشتی کج، سینما و تلویزیون به ارمغان آورده، به نظر می‌رسد که با افزایش سن، نیم نگاهی به بازنشستگی داشته و قصد دارد تا در آینده‌ای نه چندان دور از مسابقات WWE کناره‌گیری نماید.

او که نخستین‌بار در سال ۲۰۰۲ میلادی وارد رینگ WWE شده، در تازه‌ترین مصاحبه با Entertainment Tonight اعلام نموده که در سال‌های آینده کناره‌گیری خود را از این مسابقات اعلام خواهد کرد.

چیزی که می‌گویم، شاید نیست. زمانش فرا خواهد رسید و به زودی این اتفاق رخ می‌دهد.

بازیگر فیلم جدید متیو وان یعنی Argylle (آرگایل) در ادامه توضیح می‌دهد که هیچوقت وارد رینگ مسابقه نشده تا صرفاً خود را به معرض نمایش گذاشته باشد. زیرا از طرفداران پرشور و وفاداری بهره برده و این مسئله ارزش بسیار زیادی برایش داشته است.

من امسال ۴۷ ساله خواهم شد؛ با این حال در درونم حس بسیار خوبی دارم. البته که می‌دانم برای حضور در WWE چه چیزهای مورد نیاز بوده و صرفاً برای نمایش حاضر نیستم که وارد رینگ شوم. من می‌خواهم تا بتوانم همان شور و اشتیاقی که طرفداران برای من داشته‌اند را بروز دهم.

او اعتقاد دارد که حرفه ورزشی وی در WWE باید تا قبل از ۵۰ سالگی به پایان برسد. زیرا افزایش سن و همچنین حضور در عرصه بازیگری تاثیر قابل توجهی بر شرایط جسمانی و بدنی وی داشته است.

منبع: هالیود ریپورتر

source

توسط funkhabari