جان بویگا قرار است تا جایگزین دنزل واشینگتن شده و در سریال پیش درآمد The Book of Eli به ایفای نقش شخصیت الی بپردازد.

یکی از متفاوت‌ترین آثار کارنامه بازیگری دنزل واشینگتن به ساخته سال ۲۰۱۰ برادران هیوز یعنی The Book Of Eli (کتاب الی) مربوط می‌شود. فیلمی در ژانر اکشن و پسا-آخرالزمانی که با فیلم‌نامه‌ای از گری ویتا و حضور بازیگرانی نظیر گری اولدمن، میلا کونیس و مایکل گامبون به اکران درآمد و فروشی بالغ بر ۱۵۰ میلیون از ۸۰ میلیون دلار بودجه را به ثبت رساند.

این فیلم روایت‌گر دنیایی نابود شده ۳۰ سال پس ار بروز یک هولوکاست هسته‌ای را به تصویر می‌کشید که کشور ایالات متحده به دوران غرب وحشی بازگشته و در این بین با مردی به نام الی همراه می‌شدیم که برای تحویل آخرین نسخه از کتاب مقدس، با مشکلات و درگیری‌های بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند. نکته حائز اهمیت شخصیت الی که در پایان فیلم مخاطب را در بهت و حیرت فرو می‌برد، مربوط به نابینایی وی می‌شود که در تمام مدت فیلم از دید بیننده پنهان مانده بود.

حال با گذشت ۱۴ سال باری دیگر به دنیای الی باز خواهیم گشت؛ با این تفاوت که این بار با یک پیش درآمد طرف هستیم که جان بویگا ایفای نقش نسخه جوان وی را در قامت یک مجموعه تلویزیونی بر عهده گرفته است. پیش درآمدی که ۳۰ سال پیش از وقایع فیلم جریان داشته و چگونگی به راه افتادن آخرالزمان، نابینایی الی و تبدیل وی به جنجگویی افسانه‌ای را مورد کنکاش قرار می‌دهد.

البته که این پیش درآمد بدون عنوان در ابتدای مسیر تولید قرار داشته و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر منتظر ماند و دید که با چه اثری طرف خواهیم بود.

منبع: کامیک‌بوک

Cambyses The Thirdگیمرِ روان شناس

source

توسط funkhabari