شرکت سونی (Sony) اعلام کرده است که به همکاری موفق خود با استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix)، برای انتشار بازی Final Fantasy VII Rebirth ادامه خواهد داد. این بازی قرار است سطح تجربه‌های همه‌جانبه را بالا ببرد.

سونی، تلویزیون‌های BRAVIA XR خود را به عنوان تلویزیون مخصوص بازی Final Fantasy VII Rebirth معرفی کرده است تا تجربه‌ای بی‌نظیر از این عنوان را ارائه دهد. این تلویزیون‌ها به همراه پلی استیشن ۵، مجهز به پردازنده نوآورانه XR هستند که تجربه‌ای فراگیر از نظر بصری و صوتی را برای گیمرها فراهم می‌کند. ویژگی‌هایی مانند Auto Genre Picture Mode (تنظیمات مخصوص حالت بازی خودکار)، Auto HDR Tone Mapping (تنظیمات کیفیت خودکار)، XR Clear Image (کاهش نویز تصاویر) و کیفیت صوتی بازی را افزایش می‌دهد.

منوی بازی در تلویزیون‌های BRAVIA XR به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا تجربه بازی خود را شخصی‌سازی کنند. این مورد، شامل گزینه‌هایی مانند VRR و کاهش تار شدن حرکات، اکولایزر سیاه و تنظیم Crosshairs است. علاوه بر این، پشتیبانی از HDMI 2.1 را با ویژگی‌هایی همچون رزولوشن ۴K و فریم ریت ۱۲۰ هرتز، VRR و ALLM (حالت کاهش تاخیر خودکار) تضمین می‌کند تا تجربه بازی را بهبود ببخشد.

برای تکمیل تجربه بازی، سونی INZONE Buds و INZONE M9 خود را معرفی می‌کند. INZONE Buds با فرمت صدای ۳۶۰ Reality، حذف نویز فعال و عمر باتری تا ۱۲ ساعت، تجربه صوتی فراگیر را ارائه می‌دهد. مانیتورهای INZONE M9، با رزولوشن ۴K و سازگاری NVIDIA G-SYNC، وضوح بصری استثنایی و گیم پلی روان را برای گیمرها به ارمغان می‌آورد.

عنوان Final Fantasy VII Rebirth، دومین قسمت از پروژه بازسازی Final Fantasy VII به حساب می‌آید که قرار است در تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۲۴ (۱۰ اسفند ۱۴۰۲) به طور انحصاری برای PS5 منتشر شود. این اثر، یک ماجراجویی مستقل است که شما را فراتر از محدوده آخرالزمانی دنیای میدگارد می‌برد. این بازی سفر Cloud Strife و متحدانش از جمله Tifa، Barret، Aerith و Red XIII را دنبال می‌کند که به دنبال سفیروت (Sephiroth) مرموز هستند. گیم پلی بازی با شخصیت‌های اضافه شده مانند Yuffie و Cait Sith بهبود یافته و ترکیبی از طنز، دسیسه و اکشن را ارائه می‌دهد.

source

توسط funkhabari