یک آگهی شغلی نشان می‌دهد که استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance)، توسعه‌دهنده بازی The Callisto Protocol، یک پروژه جدید بزرگ در دست ساخت دارد.

استودیوی Striking Distance، طبق آگهی شغلی‌ای که به تازگی منتشر کرده، توسعه پروژه بعدی خود را آغاز کرده است. این استودیو در توییتر، شغلی را برای پست انیماتور اصلی گیم‌پلی فهرست کرده و در آن تأیید می‌کند که در حال کار روی یک بازی کاملاً جدید و اعلام‌نشده است. اطلاعات دیگری را نمی‌توان از فهرست مشاغل در مورد این پروژه به دست آورد، اگرچه بیان شده که این پروژه با استفاده از موتور Unreal Engine 5 در حال توسعه بوده و هدف آن «تجربه‌های پویا و جذاب، بین بازیکن و دشمن» است.

اولین پروژه استودیوی Striking Distance، عنوان ترسناک بقا The Callisto Protocol، در دسامبر ۲۰۲۲ منتشر شد. البته، بازی مذکور نتوانست مطابق انتظارات بفروشد و به دنبال آن استودیو با اخراج کارمندان خود رو‌به‌رو شد.

در ماه سپتامبر، Striking Distance تایید کرد که گلن اسکوفیلد (Glen Schofield)، یکی از بنیانگ‌ذاران و مدیر عاملان، شرکت را در میان تغییرات ترک می‌کند. سپس، استیو پاپوتسیس (Steve Papoutsis) جایگزین او شد.

source

توسط funkhabari