استودیوی بلک فارست گیمز (Black Forest Games)، که روی بازی آینده TMNT: The Last Ronin کار می‌کند، بخش قابل توجه‌ای از کارکنان خود را اخراج کرده است.

در طول یک سال گذشته یا بیشتر، صنعت بازی‌های ویدیویی آشفتگی‌های زیادی را تجربه کرده است. شرکت‌های بزرگ در سراسر این صنعت، تعداد قابل توجه‌ای از کارکنان خود را اخراج کرده‌اند و این باعث نگرانی‌های زیادی در مورد پایداری آن شده است. با این اوصاف، آخرین استودیویی که اخراج‌های خود را اعلام کرده، Black Forest Games، زیر مجموعه گروه Embracer است؛ توسعه‌دهنده‌ای که روی بازی موردانتظار Teenage Mutant Ninja Turtles، The Last Ronin کار می‌کند.

بازی TMNT: The Last Ronin، عنوانی است که بسیاری از طرفداران آرزوی آن را داشتند. انتظار می‌رود هنوز چند سالی تا انتشار آن زمان باقی مانده باشد و طبق گفته Kotaku، تقریبا ۵۰ درصد از اعضاء استودیوی Black Forest Games اخراج شده‌اند. این استودیو، در سال ۲۰۲۳ دارای ۱۱۰ کارمند بود و حدود ۵۰ نفر در ۲۴ ژانویه اخراج شدند. در حال حاضر، دلایل شناخته شده‌ای برای این اقدام اعلام نشده، اما انتظار بر این است تا اطلاعاتی در هفته آینده ارائه شود.

source

توسط funkhabari