به تازگی تصاویری از انیمیشن سینمایی Thelma the Unicorn منتشر شده که رویاهای یک تک‌شاخ را نشان می‌دهد.

هیچ چیزی جادویی و جالب‌تر از تک‌شاخ یا یونیکورن وجود ندارد و سرویس آنلاین نتفلیکس نیز از این موضوع مطلع است و به همین خاطر نیز به سراغ ساخت انیمیشن Thelma the Unicorn رفته است، انیمیشنی فانتزی که به تازگی تصاویری از آن منتشر شده‌اند.

انیمیشن «تلما تک‌شاخ» بر اساس کتابی به همین نام نوشته آرون بلیبی ساخته شده است. ساخت این اثر در سال ۲۰۱۹ میلادی توسط نتفلیکس اعلام شده بود و از آن زمان مدت بسیار زیادی می‌گذرد اما حالا انتظار به پایان رسیده و این اثر در سال ۲۰۲۴ میلادی پخش خواهد شد.

در همین راستا نیز تصاویری تازه از انیمیشن «تلما تک‌شاخ» منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. در این اثر بازیگران برجسته و با استعدادی وظیفه صداپیشگی را برعهده دارند که شامل بریتنی هاوارد، ویل فورت، جمانی کلمنت، ادی پترسون، الی دیکسون، جان هادر و زک گالیفیاناکیس است.

این انیمیشن داستان یک اسب کوچک به نام تلما را دنبال می‌کند که آرزوی تبدیل شدن به فردی برجسته در عرصه موسیقی را دارد و در حرکتی غیرمنتظره، این اسب به یک تک‌شاخ صورتی و پر زرق و برق تبدیل می‌شود. همین تغییر نیز او را در سطح جهانی به شهرت می‌رساند.

سکان کارگردانی انیمیشن «تلما تک‌شاخ» را لین وانگ و جرد هس در دست دارند و این اثر سینمایی قرار است در تاریخ ۱۷ ماه مه سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

منبع: collider

source

توسط funkhabari