به تازگی تصاویری از سریال جدید دنیای سینمایی مارول به نام Daredevil: Born Again منتشر شده که نوید بازگشت شخصیت‌های کارن پیج و فاگی نلسون را میدهد.

یکی از بهترین پروژه‌های تاریخ ژانر ابرقهرمانی را می‌توان به سریال‌ دردویل ساخته شده توسط کمپانی نتفلیکس نسبت داد. حال استودیو مارول پس از فررا و نشیب‌های متعدد قصد دارد تا دنباله ۳ فصل منتشر شده را با عنوان Daredevil: Born Again (دردویل: تولد دوباره) منتشر نماید؛ سریالی مورد انتظار که امید می‌رود ناکامی‌های دنیای سینمایی مارول در حیطه آثار تلویزیونی را جبران نماید.

پس از اخراج تیم نویسندگی و کارگردانی این سریال در سال گذشته، طرفداران امیدوار شدند تا پروسه تولید مجدد به اثر ارزشمندی منتهی شود. سریالی که چهره‌های نام آشنای ساخته‌های نتفلیکس یعنی کارن پیج و فاگی نلسون با نقش آفرینی دبورا آن ول و الدن هنسون را بازگردانده و برای نخستین‌بار می‌توانیم شاهد تصاویر رسمی از آن‌ها باشیم.

طبق ۲ تصویر منتشر شده از Born Again به نام شخصیت‌های کارن پیج و فاگی نلسون اشاره شده و حضورشان در کنار مت مورداک چارلی کاکس تایید شده که در اینجا می‌تواند شاهد عکسی ۳ نفره از آن‌ها باشید.

در حال حاضر تاریخ دقیقی برای پخش مجموعه تلویزیونی Daredevil: Born Again اعلام نشده و احتمال می‌رود که در سال ۲۰۲۵ میلادی شاهد انتشار آن در سرویس دیزنی پلاس باشیم.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط funkhabari