شرکت برادران وارنر (Warner Bros) تایید کرده است که در حال حاضر هیچ بازی ویدیویی از شخصیت Superman در دست توسعه قرار ندارد.

Superman بدون شک نمادین‌ترین ابرقهرمان در کمیک‌های DC است. در حالی که سری Batman: Arkham یک مجموعه‌ی شایسته و انقلابی از شخصیت Batman را در بازی‌های ویدیویی ارائه داد، با این حال تاکنون شاهد یک بازی ویدیویی درخشان از شخصیت سوپرمن نبودیم. به نظر نمی‌رسد این موضوع به این زودی‌ها تغییر کند، زیرا شرکت برادران وارنر فعلاً برای ساخت بازی سوپرمن ندارد.

وجود Superman در یک بازی همیشه مورد بحث بوده است، زیرا بسیاری معتقدند توانایی های وی، او را برای یک بازی تک‌نفره بسیار قوی می‌کند.

JB Perrette، مدیر اجرایی بخش گیمینگ و استریم وارنر برادرز دیسکاوری، طی مصاحبه اخی خود با Variety، در مورد رابطه بین این شرکت و بازی‌هایش صحبت کرد. او اظهار داشت که در گذشته رابطه نزدیکی با بخش بازی‌ها نداشتند و برنامه‌ای برای اقتباس‌های اجباری بر اساس محبوبیت فعلی یک شخصیت ندارند. این بدان معنی است که یک فیلم جدید اقتباس از بازی را تضمین نمی‌کند.

وی در این باره می‌گوید:

در حالی که سازندگان در حال کار بر روی یک فیلم هستند، ما ساخت و عرضه‌ی یک بازی Superman را صرفاً به این دلیل که احساس وظیفه می‌کنیم، در نظر نمی‌گیریم.

او در ادامه توضیح داد که تیم می‌خواهد روی بازی‌ای تمرکز کند که برای هواداران منطقی باشد. بنابراین فعلا برنامه‌ای برای عرضه بازی Superman وجود ندارد.

فیلم Superman: Legacy قرار است در سال ۲۰۲۵ اکران شود و در صورت موفقیت می‌تواند سطح جدیدی از محبوبیت را برای این شخصیت به ارمغان خواهد آورد. این شخصیت در بازی‌هایی مانند Injustice حضور داشته است، با این حال، عناوین انفرادی بر اساس این شخصیت به دلایل مختلف تا حد زیادی ناموفق بوده‌اند.

در هر صورت امیدواریم در آینده شاهد تغییر سیاست برادران وارنر در خصوص سوپرمن باشیم. با توجه به این که بازی تک‌نفره داستان محور Wonder Woman در دست توسعه قرار دارد، مطمئناً Superman نیز شایسته یک بازی AAA بزرگ است.

نظر شما در این باره چیست؟


منبع: Tech4gamers

source

توسط funkhabari