بازی Tekken 8 توانسته در زمان عرضه، آمار اوج حدود ۵۰ هزار بازیکن همزمان در استیم را ثبت کند که نشان می‌دهد تعداد بازیکنان همزمان آن بسیار بیشتر از Tekken 7 بوده است.

Tekken 8 با وجود اینکه روی کنسول‌ها از مشکلاتی در بخش آنلاین رنج می‌برد، اما استقبال کلی بازیکنان از آن فوق‌العاده بود. این بازی به لطف جلو‌ه‌های بصری عالی و مبارزات بهبود یافته، تاکنون به بزرگترین موفقیت بندای نامکو (Bandai Namco) در این فرنچایز تبدیل شده است.

این بازی بر روی استیم در زمان عرضه آمار اوج حدود ۵۰ هزار بازیکنان همزمان را به ثبت رساند که این آمار تقریباً دو برابر نسخه‌ی قبلی این مجموعه یعنی Tekken 7 است.

این یک دستاورد بزرگ برای Tekken 8 است. این بازی همچنین از نظر تعداد بازیکنان همزمان استیم از Mortal Kombat 1 پیشی می‌گیرد که با تعداد بازیکنان کمتر از ۴۰ هزار نفر به اوج خود رسید و از زمان عرضه بسیاری از بازیکنان خود را از دست داده و از این نظر از Mortal Kombat 11 نیز عقب مانده است.

با این حال، Tekken 8 نتوانسته است از این حیث به Street Fighter 6 برسد. جدیدترین بازی مبارزه‌ای شرکت کپکام (Capcpm) در سال گذشته آمار بیش از ۷۰ هزار بازیکن همزمان را ثبت کرد.

Tekken 8 نظرات بسیار مثبتی را به خود جلب کرد. بیش از ۸۵ درصد از بررسی‌های استیم مثبت هستند و امتیاز متاکریتیک در حال حاضر ۹۰/۱۰۰ است. لازم به ذکر می‌باشد که این بازی بر روی PC فاقد قفل Denuvo است.

بازی Tekken 8 هم‌اکنون بر روی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس است. برای مطالعه‌ی نقد و بررسی این بازی می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

source

توسط funkhabari