اظهارات جنا اورتگا درباره فصل اول سریال Wednesday ممکن است آینده حضور او در این سریال را به خطر انداخته باشد.

جنا اورتگا اخیرا به صحبت درباره فصل اول سریال «ونزدی» پرداخته و به خاطر همین اظهاراتش نیز ممکن است آینده خودش در سریال «ونزدی» را به خطر انداخته باشد. فصل اول سریال «ونزدی» یکی از موفق‌ترین سریال‌های سرویس آنلاین نتفلیکس بود و حالا سازنده فصل اول تیم برتون در تلاش است تا فصل دوم آن را بسازد.

در پادکست متیو بلونی، این فرد ادعا کرده که او بر این باور است جنا اورتگا قرار نیست در آینده سریال «ونزدی» حضور داشته باشد، آن هم در حالی که فصل دوم این سریال در حال توسعه است و فیلمبرداری آن در سال جاری میلادی انجام خواهد شد. متیو بلونی دلیل این موضوع را اظهارات جنا اورتگا در ماه مارس سال ۲۰۲۳ میلادی اعلام کرده است.

محبوب‌ترین سریال‌ها شخصیت اصلی زن دارند
سریال Wednesday

متیو بلونی اظهار داشته که جنا اورتگا در مصاحبه با پادکست دکس شپرد بیان کرده که فیلم‌نامه‌های سریال «ونزدی» خوب نبودند و همین نیز ممکن است برای او گران تمام شود و آینده‌اش در این سریال را به خطر بیندازد.

جنا اورتگا اظهار داشته بود که او در سریال «ونزدی» مجبور بوده تا رقص مشهور را ایجاد کند و این در حالی بود که سازندگان ایده دیگری برای این صحنه داشتند. او همچنین بیان کرده که او خیلی تلاش کرده تا برخی از موارد و دیالوگ‌ها را در سریال تغییر بدهد.

با وجود اینکه سازندگان سریال برنامه‌ای چندین ساله برای سریال «ونزدی» داشتند ولی هنوز فیلمبرداری فصل دوم را شروع نکردند و همین نیز عجیب است و ممکن است نشان دهنده تغییراتی باشد که در این سریال رخ می‌دهد. بنابر گفته متیو بلونی، او بر این باور است که جنا اورتگا پس از فصل دوم در سریال «ونزدی» حضور نخواهد داشت و به همین خاطر است که سرویس آنلاین نتفلیکس به دنبال ساخت نسخه‌های فرعی متعدد از این سریال است تا خودش را آماده خروج جنا اورتگا از این پروژه کند.

فیلمبرداری فصل دوم سریال «ونزدی» از ماه آوریل سال جاری شروع خواهد شد.

منبع: thedirect

حمیدرضا فروزان

source

توسط funkhabari