استودیوی IO Interactive در حال حاضر به روند ساخت بازی Project 007 شتاب داده و اطلاعات جدیدی از آن را به اشتراک گذاشته است.

در سال ۲۰۲۰، استودیوی IO Interactive سازنده سری Hitman، اعلام کرد که روی ساخت یک بازی جدید به نام Project 007 کار می‌کند. از آن زمان تنها یک تیزر معرفی از این بازی نمایش داده و هیچ‌گونه ویدیویی از گیم‌پلی آن ارائه نشده است. سازنده‌ی اثر مذکور اعلام کرده که این بازی بر اساس یک بازیگر خاص جیمز باند ساخته نخواهد شد، اما سبک و محیط آن تا حدودی نزدیک به فیلم‌های دنیل کریگ (Daniel Craig) به عنوان مامور MI6 است. همچنین تایید شده است که داستان آن به ریشه‌های جیمز باند وفادار خواهد بود.

از آنجایی که IO Interactive در حال حاضر روند توسعه‌ی Project 007 را افزایش داده، حالا نشانه‌های کوچکی مشاهده می‌شود که جاه‌طلبی‌های بالای سازندگان در این بازی را نشان می‌دهد. تیم توسعه‌دهنده در حال حاضر به دنبال افرادی است که به بخش انیمیشن‌سازی بپیوندند و می‌گوید که این تیم گیم‌پلی را به سمت چیزی سوق می‌دهند که هنوز دیده نشده است.

جذب انیماتور احتمالاً این موضوع را نشان می‌دهد که Project 007 وارد مرحله تولید کامل شده است، بنابراین ممکن است در تابستان آتی شاهد نمایش جدید این بازی باشیم.

source

توسط funkhabari