آمار منتشر شده حاکی از آن هستند که بازی For Honor از شرکت یوبیسافت (Ubisoft) به رقم شگفت‌انگیز ۳۵ میلیون بازیکن رسیده است.

For Honor به یکی از بزرگ‌ترین، موفق‌ترین و طولانی‌ترین بازی‌های سرویس محور یوبیسافت تبدیل شده، زیرا این عنوان در حال حاضر هفتمین سال پشتیبانی پس از عرضه را پشت سر می‌گذارد. پشتیبانی و رشد این محصول همچنان ادامه خواهد یافت و شرکت سازنده اعلام نموده که در ماه فوریه سال ۲۰۲۴ (بهمن ۱۴۰۲) یک شخصیت جدید به بازی اضافه می‌شود.

آمار رسمی منتشر شده از جانب یوبیسافت حاکی از آن هستند که For Honor اخیراً به نقطه عطف قابل توجه‌ای در تعداد بازیکنان رسیده است. محصول سرویس محور مذکور اکنون از مرز ۳۵ میلیون بازیکن فراتر رفته. مشخص نیست که این رقم چگونه به نسخه‌های فروخته شده واقعی (به دلیل در دسترس بودن بازی در برخی سرویس‌های اشتراک) ترجمه می‌شود، چرا که تبدیل ۱:۱ بازیکنان به نسخه‌های فروخته شده، For Honor را به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی در تمام دوران تبدیل خواهد کرد.

برای کسانی که مشتاقانه منتظر محتوای بیشتر هستند، یوبیسافت همچنین تایید کرده است که هشتمین سال پشتیبانی پس از عرضه از ۱۴ مارس ۲۰۲۴ (۲۴ اسفند ۱۴۰۲) آغاز خواهد شد و تا مارس ۲۰۲۵ (اسفند ۱۴۰۳) ادامه خواهد داشت. در این بازه زمانی چهار فصل و دو شخصیت جدید به بازی اضافه خواهند شد.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari