Dragon’s Dogma 2 همانند نسخه‌ی اول این مجموعه تنها یک اسلات ذخیره برای سیوهای خودکار و دستی در طول این ماجراجویی به بازیکنان ارائه می‌دهد.

کمتر از دو ماه دیگر تا انتشار بازی Dragon’s Dogma 2 باقی مانده و تا به حال اطلاعات گسترده‌ای از این عنوان منتشر شده است. این اثر اکشن نقش‌آفرینی که هیدکی ایتسونو (Hideaki Itsuno) وظیفه‌ی کارگردانی آن را برعهده دارد، از نظر بزرگی و مقیاس ۴ برابر نسخه‌ی اول خواهد بود. با این حال، افرادی که امیدوارند چندین سیو انجام دهند و به نقاط قبلی بازگردند، باید توجه داشته باشند که این بازی تنها یک اسلات ذخیره دارد.

رسانه‌ی IGN Japan در پیش‌نمایش اخیر خود از Dragon’s Dogma 2 این موضوع را تایید کرد و اظهار داشت که فقط یک اسلات ذخیره در این بازی وجود دارد و ذخیره‌های خودکار و ذخیره‌های دستی در آن اسلات مشترک هستند. با توجه به اینکه بازی از سفرهای سریع (Fast Travel) جلوگیری می‌کند و بیشتر بر روی غوطه‌وری تمرکز دارد، این موضوع احتمالاً خبر بدی برای افرادی باشد که طرفدار عناوین جهان باز سنتی هستند.

البته این خبر چندان تعجب‌آور نیست، چراکه Dragon’s Dogma 1 نیز تنها یک اسلات ذخیره داشت. بازیکنان پلتفرم PC در آن بازی می‌توانستند با تعویض فایل‌های ذخیره شده از این مشکل جلوگیری کنند، اما باید دید که آیا در Dragon’s Dogma 2 چنین چیزی در دسترس آن‌ها خواهد بود یا خیر.

بازی Dragon’s Dogma 2 در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (۳ فروردین ۱۴۰۳) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر خواهد شد.

source

توسط funkhabari