یوهانا فاریس (Johanna Faries)، مدیر سابق فرنچایز Call of Duty به عنوان رییس جدید شرکت Blizzard منصوب شد.

خانم فاریس که قبلاً در اکتیویژن (Activision) به عنوان مدیر بخش ورزش‌های الکترونیکی Call of Duty فعالیت می‌کرد، به عنوان رییس جدید بلیزارد (Blizzard) جانشین مایک ایبارا (Mike Ybarra) می‌شود. ایبارا این شرکت را هفته‌ی گذشته در پی اعلام خبر تعدیل نیروی گسترده در ایکس باکس، بتسدا و اکتیویژن بلیزارد ترک کرد.

او با انتشار یادداشتی در این باره گفت:

اکتیویژن، بلیزارد و کینگ شرکت‌های کاملاً متفاوتی با بازی‌ها، فرهنگ‌ها و جوامع متمایز هستند. توجه به این نکته ضروری است که شیوه Call of Duty برای ارائه به بازیکنان اغلب می‌تواند با بازی‌های خیره‌کننده در قلمرو بلیزارد متفاوت باشد که هر کدام شامل تجربه‌های گیم‌پلی متفاوت، جوامع مختلف و مدل‌های لازم برای موفقیت هستند.

من این موضوع را با تیم رهبری بلیزارد در میان گذاشته‌ام و با حساسیت به این پویایی‌ها و احترام عمیق برای بلیزارد، در حالی که شروع به کشف جهان‌هایمان به نقاط بالاتر می‌کنیم، وارد این نقش می‌شوم.

من متعهد هستم با مراقبت و توجه به شما و بازی‌های ما، که هر کدام در نوع خود منحصر به فرد و خاص هستند، هر کمکی که می‌توانم برای بلیزارد انجام دهم.

من نسبت به توانایی ما برای خدمت به جوامع فعلی و آینده خود و تقویت بیشتر اشتیاق مشترک برای عظمت و تسلط خلاقانه که مشخصه‌ی رویکرد بلیزارد در بازی‌سازی است، خوشبین هستم.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari