انیمه سینمایی جدیدی از مجموعه My Hero Academia تحت عنوان You’re Next برای اکران برنامه ریزی شده که تریلر و پوستر جدیدی دریافت کرده است.

یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای حال حاضر دنیای انیمه را می‌توان به مجموعه My Hero Academia (مدرسه قهرمانانه من) در ژانر اکشن و ابرقهرمانی نسبت داد که اقتباسی از مانگای کوهی هوریکوشی به شمار رفته و از سال ۲۰۱۶ تا به امروز ۶ فصل سریالی و ۳ انیمه سینمایی از آن در دسترس طرفدارانش قرار گرفته است. انیمه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز که پیش از پخش فصل هفتم، یک انیمه سینمای جدید تحت عنوان My Hero Academia: You’re Next را برای تماشا تدارک دیده است.

این انیمه سینمایی جنبه دیده نشده‌ای از زندگی ابرقهرمانان دنیای My Hero Academia مخصوصاً شخص آل مایت را به تصویر می‌کشد که تاکنون طرفداران از آن‌ها بی‌اطلاع بوده‌اند. روایتی تازه که در تریلر و پوستر منتشر شده می‌توانید نگاهی به شخصیت‌هایش داشته باشید.

انیمه سینمایی My Hero Academia: You’re Next برای اکران در تاریخ ۲ اوت (۱۲ مرداد ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده است. فصل هفتم این مجموعه نیز در بهار سال میلادی ۲۰۲۴ در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط funkhabari