بازی شوتر سوم شخص Spec Ops: The Line به دلایل نامشخص از استیم حذف گردیده است.

به گفته کاربر lurkingdangar22 از Reddit، بازی مذکور از روز دوشنبه از پلتفرم دیجیتالی ولو (Valve) حذف شده است. هنوز مشخص نیست که چرا این بازی از لیست حذف شده است، اما سایر کاربران Reddit حدس می‌زنند که ممکن است به دلیل استفاده از لایسنس موسیقی باشد.

این بازی دارای ترک‌های موسیقی از جمله Jimi Hendrix، Mogwai، Deep Purple، Alice in Chains و Björk است. بنابراین، ممکن است مجوز استفاده از یک یا برخی از این ترک‌ها منقضی شده باشد و تصمیم ۲K Games برای حذف بازی از فهرست یا حذف موقت آن در حین تمدید مجوزها باقی بماند.

بازی Spec Ops: The Line در سال ۲۰۱۲ برای پلی استیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰ و PC منتشر شد و میانگین نمرات ۷۷ را از متاکریتیک دریافت کرد. داستان و روایت این بازی مورد تحسین بسیاری از منتقدین و بازیکنان قرار گرفته است.

در سال ۲۰۲۰، کمپانی چینی تنسنت (Tencent) از سرمایه‌گذاری در استودیوی Yager Developments، سازنده‌ی Spec Ops: The Line خبر داد و به سهامدار اقلیت این استودیوی مستقر در برلین تبدیل شد. سپس در ژوئن ۲۰۲۱ سهام خود را افزایش داد و اکثریت سهام را به دست آورد.

بازی شوتر اول شخص The Cycle: Frontier آخرین ساخته‌ی استودیوی Yager است که در ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شد، اما سرورهای آن در ژوئن ۲۰۲۳ غیرفعال شدند.

سرمایه‌گذاری تنسنت در Yager برای کمک به توسعه بازی‌های آینده بود و باید دید که استودیو در آینده روی چه چیزی کار می‌کند.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari