به تازگی یکی از کاربران ویدیویی را از پشت‌صحنه‌ی سریال Daredevil: Born Again را منتشر کرده است که حضور شخصیت Muse در این اثر را تأیید می‌کند.

این ویدیو مهر تأییدی بر شایعاتی مبنی بر بازگشت شخصیت Muse در سریال Daredevil: Born Again (دردویل: دوباره متولد شده) است که هفته گذشته با انتشار تصاویری از صحنه‌ی این اثر و مشاهده‌ی گرافیتی‌های معروف این شخصیت توسط طرفداران بیش از پیش قوت گرفته بود.

در این ویدیو یک بدلکار در حال اسپری کردن گرافیتی‌هایی با مضمون دو ورژن متفاوت از شخصیت کینگ‌پین است. به دلیل فاصله‌ی دور جزئیات بیش‌تری از این ویدیو قابل استخراج نیست. کاربر منتشرکننده‌ی این ویدیو درباره‌ی آن نوشته است:

این جدیدترین چیزی است که من از Daredevil ضبط کرده‌ام. فکر می‌کنم این Muse باشد که در حال کشیدن گرافیتی کینگ‌پین است. البته شخصی که در ویدیو می‌بینیم احتمالاً یک بدلکار است. سپس آن‌ها شروع به فیلمبرداری چند سکانس از شخصیت‌های فرعی کردند.

شما می‌توانید این ویدیو را در زیر تماشا یا دانلود کنید.

Muse یک قاتل سریالی یکی از دشمنان اصلی Daredevil است. او یک نقاش است که گرافیتی‌هایش را با خون می‌کشد.

سریال Daredevil: Born Again توسط داریو اسکارداپین خلق شده است و شامل ۱۸ قسمت خواهد بود. تمامی اپیزودهای این اثر توسط جاستین بنسون و آرون مورهد کارگردانی می‌شوند. از بازیگران این اثر می‌توان به چارلی کاکس و وینسنت دن آفریو اشاره کرد. همچنین شایعاتی مبنی بر بازگشت جان برنتال در نقش پانیشر نیز در این اثر شنیده می‌شود.

سریال Daredevil: Born Again به عنوان بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۲۵ منتشر می‌شود.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari