در طول رویداد State of Play، بازی Death Stranding 2 – که تاکنون بیشتر مخفی نگه داشته شده بود – بازه زمانی انتشار و یک تریلر جدید دریافت کرد.

Death Stranding یکی از نمادین‌ترین بازی‌هایی بود که روی پلی استیشن ۴ منتشر شد. از ذهن خلاق هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، این بازی غوطه‌ور، مرموز و گاهی دلهره‌آور با مفهومی عمیقاً منحصربه‌فرد بیرون آمد. این یک برد برای گیمرهای سراسر جهان بود، به طوری که اکنون یک اقتباس لایو اکشن نیز از آن در دست ساخت است.

همانطور که انتظار می‌رفت، امروز پلی استیشن در قالب یک پیش‌نمایش ترسناک و سینمایی از Death Stranding 2: On The Beach، نگاهی عمیق به آخرین ساخته توسعه‌دهنده معروف، یعنی هیدئو کوجیما، انداخت. سم (Sam)، با بازی نورمن ریداس (Norman Reedus)، در تریلر جدید حضور دارد و چه نسخه اول را انجام داده باشید و چه نه، محتویات این پیش‌نمایش ممکن است عجیب و غریب به نظر برسند. شما هنوز هم با کوله پشتی بزرگ و زرد رنگ خود در حال دویدن در مناظر فوق‌العاده جذاب خواهید بود. غافلگیری واقعی زمانی است که سم دستگیر می‌شود و اتفاقاتی می‌افتد که مطمئناً برای فهمیدن معنای آن‌ها باید تا دریافت تریلرها و اعلامیه‌های بیشتر منتظر بمانیم.

تریلر طولانی Death Stranding 2: On the Beach به چیزهای جدیدی می‌پردازد. در حالی که قهرمانان اصلی در این نسخه نیز حضور دارند، افراد تازه‌واردی به آن‌ها ملحق می‌شوند، از جمله شخصیت جدیدی که توسط کارگردان Mad Max، یعنی جورج میلر (George Miller)، بازی می‌شود و عروسک کوچک و حساسی که توسط کارگردان فیلم Head-On، یعنی Fatih Akin، ایفای نقش می‌گردد. یک نبرد حماسی بین هیگز (Higgs) – که با یک گیتار برقی می‌جنگد – و یک جنگجوی مکانیکی تحت مالکیت Lou/BB-28 در جریان است. تریلر جدید Death Stranding 2 که تقریباً ۱۰ دقیقه طول می‌کشد، سوالات زیادی ایجاد می‌کند و نام On the Beach بازی احتمالاً عجیب‌ترین قسمت آن است.

بازی مورد بحث رسماً Death Stranding 2: On The Beach نام دارد و در سال ۲۰۲۵ برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

PinoPorterA.M.E021هادی صفائیDota2KURD WARRIORGlitchhhMax22کاکاسنگیAQUARIUSViboroNimaHTremblerDarkzODELegend KillerMHN3doJavadحمیدرضا فروزانmore

source

توسط funkhabari