جیمز گان به تازگی آشکار کرده که دو پروژه جدید از دی‌سی پس از فیلم Superman: Legacy وارد مرحله تولید می‌شوند.

جیمز گان در جدیدترین صحبت‌های خودش به صورت آنلاین اولین سالگرد اعلام برنامه آینده دنیای سینمایی دی‌سی را جشن گرفته است. او همچنین در میان صحبت‌های خودش آشکار کرده که دو پروژه دیگر از این دنیای سینمایی به زودی وارد مرحله تولید خواهند شد.

جیمز گان در پست تازه خودش در اینستاگرام بیان کرده:

یک سال پیش من و پیتر سفران برنامه خود را برای دنیای سینمایی دی‌سی برای اولین بار معرفی کردیم. ممنون از همه شما که در طول سال از ما حمایت کردید. امروز، فیلم «سوپرمن: میراث» قرار است تولیدش شروع شود و قسمت‌های انیمیشن سریالی Creature Commandos نیز به پایان رسیدند که در اواخر امسال پخش خواهند شد. حداقل دو پروژه دیگر نیز در ماه‌های آینده وارد مرحله تولید خواهند شد. فیلم‌نامه‌های شگفت‌انگیز جدیدی در راه است و فیلمسازان بااستعدادی نیز روی پروژه‌های برنامه‌ریزی شده کار می‌کنند.

جیمز گان همچنین در پاسخ به سوال یکی از طرفداران درباره تأثیر اعتصابات نویسندگان و بازیگران در سال گذشته اظهار داشته که تغییرات در روند توسعه برخی از پروژه صورت گرفته است. با این حال، او تأیید کرده که وقتی فیلم‌نامه عالی باشد، آن‌ها تولید را شروع می‌کنند.

یکی از پروژه‌های در حال توسعه دنیای سینمایی دی‌سی که احتمالا زودتر از بقیه وارد تولید خواهد شد، فیلم Supergirl: Woman of Tomorrow است که با بازی ستاره سریال House of the Dragon یعنی میلی آلکاک در نقش اصلی است. احتمال حضور این شخصیت در فیلم «سوپرمن: میراث» نیز وجود دارد.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari