پس از سال‌ها انتظار به لطف کمپانی نتفلیکس شاهد بازگشت ادی مورفی در فیلم Beverly Hills Cop: Axel F هستیم.

ادی مورفی را با قاطعیت می‌توان می‌توان یکی از به یاد ماندنی‌ترین کمدین‌های تاریخ سینمای هالیوود به شمار آورد که لحظاتی ناب و خاطره‌انگیز را در طی دهه‌های گذشته برای ما به ارمغان آورده است. بازیگر برنده جایزه اسکاری که بین سال‌های ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۴ میلادی در سری فیلم‌های Beverly Hills Cop (پلیس بورلی هیلز) طرفدارانش را حسابی به وجد آورده است.

حال به لطف سرمایه‌گذاری کمپاتی نتفلیکس پس از گذشت ۳۰ سال شاهد ساخته شدن فیلم چهارمی از این فرنچایز اکشن و کمدی تحت عنوان Beverly Hills Cop 4: Axel Foley (پلیس بورلی هیلز ۴: اکسل فولی) هستیم که توسط مارک مولوی کارگردانی شده و از بازیگرانی نظیر جوزف گوردون لویت، کوین بیکن و جاج رینهولد بهره می‌برد.

در این دنباله باری دیگر با کاراگاه اکسل فولی همراه می‌شویم. مردی که پس از مرگ یکی از دوستان قدیمی‌اش به بورلی هیلز بازگشته تا به همراه همسر سابق و فرزندش به فساد در بین نیروهای پلیس رسیدگی نماید؛ مسئله‌ای که او را با وقایع و خطرات جدیدی روبرو خواهد کرد.

در ادامه می‌توانید به مشاهده تصویر و پوستر منتشر شده بپردازید.

در حال حاضر تاریخ دقیقی برای پخش فیلم Beverly Hills Cop 4: Axel Foley در سرویس استریم نتفلیکس اعلام نشده و تنها به تابستان سال ۲۰۲۴ میلادی اشاره شده است.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari