یکی از توسعه‌دهندگان بازی Dead by Daylight جرأت کرد Palworld را «خسته‌کننده» خطاب کند و حالا مورد خشم طرفداران قرار گرفته است.

از زمان انتشار، Palworld در اینترنت طوفان به پا کرده. نه تنها در مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی، از ۱۹ میلیون بازیکن در پلتفرم استیم (Steam) عبور کرد، بلکه گفته می‌شود که فرنچایز Pokémon را نیز به تب و تاب انداخته. طرفداران از کیفیت چند بازی اخیر این سری ناامید شده‌اند و معتقدند Palworld نمونه‌ای از ظاهر نسل بعدی بازی‌های Pokémon است.

این بازی با وجود موفقیت‌های فراوانش، توسط یکی از توسعه‌دهندگان Dead by Daylight به نام ناتان سلین (Nathan Sellyn) «نخسته‌کننده» خطاب شده است. ظاهرا سلین تا به حال چندین ساعت در بازی وقت گذاشته و اعتقاد دارد بین شما و پال‌هایتان (Pal) همدلی وجود نداشته و محصول از باگ‌ها و اشکالات فراوان رنج می‌برد.

معمولاً شما آزاد هستید که نظر خود را در مورد یک بازی بیان نمایید، به خصوص اگر چندین ساعت وقت گذاشته باشید تا آن را تجربه کنید، اما مطمئناً اینجا اینترنت است و طرفدارانِ Palworld انتقاد ناتان سلین را نپذیرفتند. یکی از بازیکنان گفت:

توسعه‌دهندگان به موفقیت Palworld بسیار حسادت می‌کنند، اگر به همان اندازه بد است که او می‌گوید، پس چرا مردم به تجربه بازی ادامه می‌دهند و روزانه رکوردهای فروش و بازیکنان همزمان را می‌شکنند؟

طرفدار دیگری ادامه داد:

می‌دانی چه چیزی سرشار از باگ است؟ Dead by Daylight

سپس یکی دیگر از بازیکنان از سخن سلین در مورد ساده بودن بازی انتقاد کرد و بیان نمود:

این نظر از جانب شخصی منتشر می‌شود که روی بازی‌ای کار کرده که یکی از ساده‌ترین گیم‌پلی‌های تاریخ را دارد.

جدا از تمام انتقادات، به وضوح می‌توان گفت که با افزایش روز افزون محبوبیت این عنوان و با وجود محتوای بیشتر در قالب به‌روز‌رسانی‌های پس از عرضه، فروش آن همچنان ادامه خواهد داشت. همچنین باید اضافه کنیم که: «لطفاً مهربان باشید».


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari