گزارش‌های منتشر شده و اطلاعات به دست آمده، از انتشار قریب‌الوقوع Hi-Fi Rush بر روی پلی استیشن و نینتندو سوییچ خبر می‌دهند.

با توجه به شایعات اخیر مبنی بر اینکه عنوان اکشن استودیوی تانگو گیم‌ورکز (Tango Gameworks)، یعنی Hi-Fi Rush، ممکن است برای PS5 و Nintendo Switch منتشر شود، اطلاعات جدیدی که توسط Wario64 مشاهده شده است نشان می‌دهند که این بازی ممکن است واقعاً در حال چندپلتفرمی شدن باشد و نسخه PC و Xbox خود را نیز گسترش دهد.

دیتاماین یک جفت طرح جدید تی‌شرت پنهان شده در فایل‌های بازی را نشان می‌دهد که ظاهراً انتشار Hi-Fi Rush روی پلی استیشن و نینتندو سوییچ را جشن می‌گیرند، با گرافیک‌هایی که نوشته «من اینجا هستم عزیزم!» با رنگ‌های پلی استیشن و «Rock out! Anywhere» با رنگ‌های نینتندو سوییچ.

ظاهراً طرح‌های تی‌شرت به عنوان بخشی از به‌روزرسانی سالگرد بازی به Hi-Fi Rush اضافه شده‌اند و به شایعات در مورد راه‌یابی محصول به پلی استیشن و نینتندو سوییچ اعتبار بیشتری می‌بخشند.

عنوان Hi-Fi Rush ثابت کرده که برای بتسدا (Bethesda)، تانگو گیم‌ورکز (Tango Gameworks) و ایکس باکس (Xbox) یک موفقیت بزرگ است. در ماه آگوست ۲۰۲۳ (مرداد ۱۴۰۲)، استودیو اعلام نمود که بیش از ۳ میلیون بازیکن Hi-Fi Rush را روی رایانه شخصی و Xbox Series X/S بازی کرده‌اند.


برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد Hi-Fi Rush، بررسی ما از بازی را مطالعه کنید.

نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari