در اتفاقی غیرمنتظره شاهد انتشار نخستین تریلر از دنباله انیمیشن جذاب و خاطره‌انگیز Megamind هستیم.

استودیو دریم‌ورکس یکی از محبوب‌ترین سازندگان تاریخ صنعت انیمیشن‌سازی محسوب می‌شوند که طی دهه‌های گذشته آثاری جذاب، به یاد ماندنی و خاطره‌انگیز را برای ما به ارمغان آورده‌اند. یکی از ساخته‌های هیجان‌انگیز آن‌ها مربوط به سال ۲۰۱۰ میلادی تحت عنوان Megamind (ابرذهن) می‌شود که توسط تام مک‌گرث کارگردانی شده و به فروشی بالغ بر ۳۲۲ میلیون دلار، از ۱۳۰ میلیون دلار بودجه دست یافته است.

حال پس از گذشت ۱۴ سال شاهد ساخت دنباله مستقیم این انیمیشن تحت عنوان Megamind vs. The Doom Syndicate (ابرذهن در برابر سندیکای نابودی) هستیم که برخلاف ساخته قبلی که قهرمان داستان توسط ویل فرل صداپیشگی شده بود، این بار کیت فرگوسن جایگزین وی شده تا وقایع جدید و جذابی را به ارمغان بیاورد.

در ادامه می‌توانید شاهد نخستین تریلر منتشر شده از این دنباله باشید.

در این دنباله با داستان جالبی طرف هستیم؛ پس از آن که ابرذهن از شرارت دست کشید و به یک ابرقهرمان تبدیل شد، سر و کله دوستان و متحدان پیشین وی پیدا شده که هر یک به عنوان ویلن‌های منحصر به فردی محسوب گشته و تصور می‌کنند که ابرذهن نیز به مانند آن‌ها همچنان به کارهای شرورانه مشغول است. با این حال زمانی که حقیقت برملا می‌شود، ابرذهن مجبور می‌شود تا در برابر دوستان قدیمی خود قرار گرفته و اعمال خبیثانه آن‌ها را خنثی نماید.

در کنار انیمیشن Megamind vs. The Doom Syndicate که در تاریخ ۱ مارس (۱۱ اسفند) بر روی سرویس استریم پیکاک قرار خواهد گرفت، یک مجموعه تلویزیونی تحت عنوان Megamind Rules نیز در حال ساخت می‌باشد که دنباله “سندیکای نابودی” در نظر گرفته می‌شود.

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari