EA اخیراً گزارش درآمد سه‌ماهه ۲۰۲۴ خود را برگزار نمود که برنامه‌های آینده شرکت را روشن کرد و بینشی در مورد نحوه عملکرد IPهای آن ارائه داد. یکی از مورد انتظارترین نسخه‌های EA بازی جدید Battlefield است.

بسیاری از طرفداران به بازسازی یک عنوان کلاسیک مانند Battlefield 3 یا یک بازی جدید با تمرکز کمتر بر روی المان‌های سرویس محور امیدوارند، زیرا تلاش فعلی EA در زمان عرضه با شکست مواجه شد. با این حال، شرکت مذکور همه چیز را پشت سر گذاشته و حالا Battlefield 2042 در ماه‌های اخیر شاهد رکوردشکنی بوده است.

استوارت کانفیلد (Stuart Canfield)، مدیر ارشد مالی EA، در طول کنفرانس فوق‌الذکر، اخباری را در رابطه با برنامه‌های EA برای عناوین غیرورزشی خود در سال‌های آینده به اشتراک گذاشت و به نظر می‌رسد که باید مدت زیادی منتظر ظهور یک بازی جدید از فرنچایز Battlefield باشیم.

استوارت کانفیلد خاطرنشان کرد که EA به دنبال «نسخه‌های جدید نمادین» در سال مالی ۲۰۲۵ و بعد از آن است که شامل فرنچایزهایی مانند Battlefield ،Mass Effect و Star Wars خواهد بود.

تیزری جدید از بازی Mass Effect آینده در نوامبر ۲۰۲۳ منتشر شد و به نظر می‌رسد این عنوان ممکن است تا اواخر سال ۲۰۲۹ منتشر نشود و بازی‌های Star Wars آینده، از جمله سومین بازی Star Wars Jedi و عنوان شوتر جدید ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) نیز به نظر می‌رسد سال‌ها با ما فاصله دارند.

اما طرفداران Battlefield ممکن است بتوانند خیلی زودتر از فرنچایز مورد علاقه خود لذت ببرند. EA در حال حاضر به طور کامل بر Battlefield 2042 سرمایه‌گذاری کرده است. بازی مذکور در مارس ۲۰۲۴ (اسفند ۱۴۰۲) وارد فصل ۷ خواهد شد. اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل EA، در گزارش درآمد شرکت گفت:

تیم ما به سختی کار می‌کند تا خدمات آنلاین جذاب‌تری را به جامعه خود ارائه دهد، مانند معرفی فصل ۷ بازی Battlefield 2042 که شامل نقشه‌های جدید، ماموریت‌های هفتگی و موارد بسیار دیگری است.

اگرچه EA در حال حاضر به شدت بر روی Battlefield 2042 تمرکز کرده، اما به نظر می‌رسد که یک بازی جدید نیز از فرنچایز Battlefield در دست ساخت است، زیرا اندرو ویلسون اظهار داشت که استودیوهای متعددی در حال تلاش برای ساختن یک دنیای گسترده برای طرفداران خود هستند. او می‌گوید:

ما در حال سرمایه‌گذاری بر آینده فرنچایز Battlefield هستیم. تیم‌های استثنایی ما از چندین استودیو در سطح جهانی که با فناوری‌های پیشرفته و روز دنیا کار می‌کنند، در حال ساختن یک جهان گسترده و متمرکز بر جامعه Battlefield برای طرفداران هستند.

با توجه به اینکه عناوین Battlefield معمولاً در پاییز عرضه می‌شوند، ممکن است تا پاییز ۲۰۲۵ یا حتی ۲۰۲۶ شاهد یک بازی دیگر از Battlefield نباشیم. علاوه بر آثاری که در بالا به آن‌ها اشاره شد، EA بازی‌های جدید زیادی در برنامه دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به Dragon Age: Dreadwolf ،Skate، دو بازی از دنیای مارول (Marvel) که در حال حاضر بدون نام هستند، عنوان جدید Sims و نسخه جدید EA College Football برای اولین‌بار از سال ۲۰۱۳ اشاره کرد.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari