تریلر سینماتیک جدیدی از بازی Phantom Blade Zero منتشر شد که استایلی انیمه‌ای دارد و اتفاقات قبل از بازی را نشان می‌دهد. همچنین، در انتهای این تریلر، شاهد بخش‌هایی از گیم‌پلی این عنوان هستیم.

تریلر منتشر شده را در ادامه مشاهده می‌کنید:

خالق اثر پیش از این اعلام کرده بود که نسخه پلی استیشن ۵ بازی Phantom Blade Zero، حالت‌های ۴K/30 FPS و ۲K/60 FPS را هدف قرار می‌دهد، اگرچه توسعه‌دهنده همچنان در تلاش برای دستیابی به ۴K/60 FPS است. استودیوی S-Game همچنین ادعا دارد Phantom Blade Zero، به صورت سخت‌افزاری هم در PS5 و هم در PC شامل قابلیت ری-تریسینگ خواهد شد.

در زمان رونمایی، سازندگان به طور رسمی اعلام کردند که تکمیل داستان اصلی Phantom Blade Zero بین ۳۰ تا ۴۰ ساعت به طول می‌انجامد. اگر بخواهیم مقایسه کنیم، می‌توان از Elden Ring مثال زد که اتمام داستان اصلی آن حدود ۵۰ ساعت طول می‌کشد. با این حال، ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود، زیرا S-GAME تایید کرده است که «چند ماموریت جانبی» و همچنین «محتویات پس از پایان فراوان» در بازی وجود خواهند داشت که شامل دانجن‌های چندنفره و برخی ماموریت‌های روگ‌لایک می‌شود.

Phantom Blade Zero برای PC و PS5 در دست ساخت قرار دارد. اگرچه تاریخ انتشار بازی مشخص نیست، اما قرار است در سال ۲۰۲۴ یک دمو دریافت کند.

source

توسط funkhabari