هفته پیش بستۀالحاقی God of War Ragnarok: Valhalla منتشر شد و حالا به مرور شاهد انتشار نقدها و نمرات این عنوان از سوی وبسایت‌های معتبر هستیم.

گیمفا نیز مدتی پیش نقد و بررسی Valhalla را منتشر کرد که بخش نتیجه‌گیری آن را در ادامه مطالعه می‌کنید:

Gamefa 9/10

بسته‌الحاقی Valhalla کاملاً فراتر از انتظاراتم عمل کرد و توانست یک تجربه‌ روایت‌محور بسیار جذاب با ارزش تکرار بالا را ارائه دهد. مکانیزم‌های روگ‌لایک و چگونگی پیاده‌سازی آن‌ها در این تجربه بسیار بهینه و متعادل صورت گرفته که باعث می‌شود در هیچ نقطه از بازی احساس نکنید کمبود مکانیکال در راستای پیش‌روی و تجربه‌ آن دارید. انعطاف‌‌پذیری گیم‌پلی و امکاناتی که در اختیار پلیر گذاشته می‌شود به خوبی چالش‌های منطقی و روندی پویا از آزمون و خطا را به وجود می‌آورند که می‌تواند حسابی پلیر را درگیر خودش کند. در نهایت، با وجود محیط‌های تکراری و عدم عملکرد بهینه دوربین در برخی مبارزات، Valhalla یک تجربه‌ی غیر جاه‌طلبانه اما به شدت سرگرم‌کننده در ژانر روگ‌لایک محسوب می‌شود که شخصا تجربه‌ آن را به طرفداران جدید و مخصوصا طرفداران قدیمی God of War پیشنهاد می‌کنم.

آرمان زرمهر

۹/۱۰ ?But Why Tho

God of War Ragnarok: Valhalla نه تنها محتوای اضافه‌ای است که نباید آن را از دست بدهید، بلکه اثری به شمار می‌آید که داستانی حتی شخصی‌تر را روایت می‌کند. کاری که سانتا مونیکا انجام داده فراتر از شگفت‌انگیز است و باعث می‌شود کریتوس به شکلی غیرمنتظره با گذشتۀ خود روبه‌رو شود … حتی اگر روگلایک‌ها را دوست ندارید، به خودتان این لطف را کرده و DLC را بازی کنید، چرا که با یکی از بهترین سری بازی‌های اکشن طرف هستیم.

GamingBolt 9/10

God of War Ragnarok: Valhalla نه تنها یک روگ‌لایت اعتیادآور و سرگرم‌کننده است و باعث می‌شود مبارزات عالی بازی اصلی بدرخشد، بلکه از نظر روایی و داستانی نیز تجربه‌ای پاداش‌دهنده محسوب می‌شود و تجربه کردن آن برای طرفداران واقعاً ضروری است. از آنجایی که با یک DLC رایگان طرف هستیم، هیچ دلیلی برای تجربه نکردن آن وجود ندارد.

PushSquare 8/10

God of War Ragnarok: Valhalla یک محتوای مضاعف عالی برای بازی محسوب می‌شود. نه تنها این DLC مبارزات خاص بازی اصلی را با حالت روگ‌لایت با تکرارپذیری بالا ترکیب می‌کند، بلکه همچنان شاهد استایل سینماتیک همیشگی سانتا مونیکا نیز هستیم که داستانی معنادار با آن گره خورده است. طرفداران سری واقعاً نباید این محتوا را از دست بدهند و از آنجایی که رایگان است، دلیلی برای از دست دادن آن وجود ندارد.

Digital Trends 8/10

God of War Ragnarok: Valhalla فقط یک DLC رایگان سرگرم‌کننده نیست، بلکه یک اختتامیۀ درخور برای کل سری God of War محسوب می‌شود.

header نقدها و نمرات god of war ragnarok valhalla به‌روزرسانی شد
میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
header نقدها و نمرات god of war ragnarok valhalla به‌روزرسانی شد
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

source

توسط funkhabari