جفری رایت که در بازی دوم The Last of Us حضور داشته، از احتمالش برای حضور در فصل دوم سریال آن گفته است.

سریال «آخرین بازمانده از ما» بر اساس بازی‌ای به همین نام ساخته شده است. فصل اول سریال داستان بازی اول آن را به طور کامل به نمایش گذاشته بود و حالا فصل دوم آن قرار است داستان بازی The Last of Us Part II را به تصویر بکشد. با این حال، از آنجا که داستان بازی دوم طولانی‌تر است و داستان‌های متنوع بیشتری دارد، انتظار می‌رود که داستان این بازی در یک فصل جای نگیرد و در چندین فصل بازگو شود.

با این حال، هنوز مشخص نشده که سازندگان چه تصمیمی در این رابطه دارند و آیا می‌خواهند تمام داستان بازی دوم را در فصل دوم بگنجاند یا اینکه آن را به فصل‌های سوم یا حتی چهارم سریال بکشانند. البته این احتمال نیز وجود دارد که فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» تعداد قسمت بیشتری داشته باشد. در هر صورت، فعلا هیچ چیزی قطعی نشده است.

یکی از کاراکترهایی که در بازی دوم به نمایش گذاشته شده، آیزاک دیکسون رهبر WLF است که در نیمه دوم بازی حضور داشت. این نقش را در بازی، جفری رایت ایفا کرده است، بازیگری که سابقه حضور در فیلم No Time to Die، فیلم The Batman و همچنین سریال Westworld را دارد.

در مصاحبه‌ای تازه با جفری رایت از وی سوال شده که آیا او قرار است در سریال لایو اکشن «آخرین بازمانده از ما» بار دیگر این نقش را از بازی ایفا کند یا خیر. او در پاسخ به این سوال نیز جوابی ساده داده و گفته:

همه چیز ممکن است. باید منتظر ماند و دید.

با توجه به جواب او نمی‌توان چیز خاصی برداشت کرد اما این احتمال وجود دارد که کاراکتر او تا فصل سوم در سریال نشان داده نمی‌شود و به همین خاطر نیز او پاسخی قطعی در این رابطه ندارد. در هر صورت، جفری رایت بازیگری توانمند است که حضورش در سریال «آخرین بازمانده از ما» می‌تواند جالب باشد.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari