در بازی Death Stranding 2: On the Beach، نقش عروسک زنده را که هنوز نامش فاش نشده است، جاناتان رومی (Jonathan Roumie) ایفا می‌کند.

تریلر اخیر Death Stranding 2: On the Beach، مملو از موارد عجیب و غریب بود که هیاهوی خاصی در فضای رسانه‌‌ای با انواع نظریه‌ها و بحث‌ها به دنبال داشته است. از میان همه‌ی چیزهایی که در تریلر طولانی این اثر نمایش داده شد، یک عروسک زنده و سخنگو که شخصیت سم (Sam)، قهرمان داستان، را همراهی می‌کند، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

کوجیما به تازگی، در توییتر جزئیات بیشتری از این شخصیت ارائه کرد که نامش هنوز مشخص نیست. شخصیت این عروسک بر اساس فاتح آکین (Fatih Akin)، کارگردان ترکی-آلمانی، توسعه یافته و صدایش توسط بازیگر آمریکایی، جاناتان رومی (Jonathan Roumie)، ضبط شده است. به طور کلی، کاراکتر این عروسک، توسط کوجیما بسیار پُرانرژی و خنده‌دار توصیف شده. همان‌طور که کوجیما می‌گوید، او با وجود ناراحتی، از سم حمایت می‌کند.

کوجیما نوشت:

از زمانی [۲۰۱۸] که فاتح آکین برای تبلیغ فیلم In the Fade به ژاپن آمد و مصاحبه‌ای برای یک رسانه ژاپنی داشتیم، با او دوست بودم. در آن زمان، او به من گفت که دوست دارد به یکی از شخصیت‌های بازی تبدیل شود، بنابراین من شخصیتی برای فاتح پیدا کردم؛ یک «عروسک زنده» تا سفرش را با سم به اشتراک بگذارد. شخصیت او بسیار پرانرژی و بامزه است و با وجود ناراحتی، از سم حمایت می‌کند. من قبل از انتشار Death Stranding 1، یک پیش‌نویس کلی از طراحی و تنظیم کاراکترها داشتم، اما پس از تجربه ویروس همه‌گیر در زندگی واقعی، تصمیم گرفتم تمام سناریوهایی را که قبلا آماده کرده بودم کنار بگذارم و آن‌ها را بازنویسی کنم، اما عروسک زنده را به همان شکل خود نگه داشتم. صداگذاری و بازیگری توسط جاناتان رومی انجام شده است که به خاطر کارش در درام تلویزیونی The Chosen محبوبیت دارد.

عنوان Death Stranding 2: On the Beach قرار است تعدادی شخصیت جدید را معرفی کند، البته چندین چهره آشنا نیز باز خواهند گشت؛ از جمله شخصیت فراگیل (Fragile) و سم (Sam) فوق‌الذکر. با این حال، یکی از بازیگران کلیدی بازی اول که بازنمی‌گردد، مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) خواهد بود.


بازی Death Stranding 2: On the Beach در سال ۲۰۲۵ برای PS5 عرضه خواهد شد.

source

توسط funkhabari