مانیتورهای شرکت کولرمستر از برترین محصولات این برند است که در ایران با ضمانت شرکت الماس رایان ایرانیان عرضه می‌گردد. شرکت کولرمستر به عنوان تولید کننده محصولات حرفه‌ای و گیمینگ کامپیوتر، مانیتورهای خود را با هماهنگی کامل در فضای کاربری حرفه‌ای و گیمینگ عرضه کرده است.

مانیتور‌های کولرمستر می‌توانند، نیاز کاربران را، چه در زمینه کار و طراحی، و چه در بخش گیمر کاملا برآورده سازند. کولرمستر همه آن چیزی است که یک کاربر حرفه ای سخت‌پسند و یک گیمر به آن نیاز دارد.

تمام مانیتورهای کولرمستر را می‌توانید با قیمت مناسب و تنوع بالا با ضمانت رسمی ۳۶ ماه الماس رایان ایرانیان در بازار ایران تهیه کنید.

مانیتور کولرمستر با پنل‌های جدید

پنل‌های مدرن و جدید کولرمستر از انواع IPS‌های فوق سریع Ultra Speed گرفته تا مدل‌های Quantum Dot، پنل‌های ۱۰ بیتی، VA، AHVA، و IPS با حداقل زمان تاخیر نیم تا ۱ میلی ثانیه عرضه می‌شوند

شدت روشنایی مناسب با انواع پنل‌ها، و همچنین بک‌لایت پیشرفته از نوع Mini-LED که باعث پخش یکدست و کاهش نقاط تاریک در نمایشگر می‌شود، از دیگر خصوصیات خاص پنل‌های حرفه‌ای مانیتورهای کولرمستر است.

تنوع در سایز مانیتور و رزلوشن‌

کولرمستر مانیتور‌های خود را از ۲۴ اینچ تا ۳۲ اینچ عرضه می‌کند. در کلاس اداری، مانیتور‌های ۲۴ و ۲۷ اینچی با دارا بودن پایه قابل تنظیم، برای سیستم‌های اداری یک گزینه ایده آل محسوب می‌شوند. سایز ۲۴ اینچی در دقت FHD بهترین کیفیت را برای کاربری‌های اداری و کار حرفه‌ای با آفیس را فراهم می‌کند. کولرمستر رزلوشن ۲K و ۴K را برای مانیتورهای ۲۷ و ۳۲ اینچ خود ارائه می‌کند.

نرخ به روز رسانی بالا

وجود نرخ به روز رسانی ۱۰۰ هرتز به بالا در مانیتورهای کولرمستر باعث افزایش کیفیت پخش و کاهش خستگی چشم در کار طولانی مدت با مانیتور می‌شود. همچنین نرخ به روز رسانی بالا در زمینه گیمینگ، نمایش فریم‌های بیشتری را به هنگام بازی برای گیمر فراهم می‌کند.

DCI-P3 بالای ۹۰ درصد

تجربه تماشای تصاویر شفاف و زنده با مانیتورهای کولرمستر - گیمفا

استاندارد DCI-P3 بیان کننده فضای رنگی استاندارد است که توسط سینماگران و مهندسین پخش تلویزیون ایجاد شده و این استاندارد در مانیتور‌های کولرمستر بالای ۹۰ درصد است. نمایشگرهایی که بتوانند بالای ۹۰ درصد از طیف رنگی این استاندارد را پوشش دهند، توانایی پخش رنگ‌های زنده‌تر و اشباع شده‌تری دارند. این استاندارد در مقایسه با sRGB منعطف‌تر و بیان کننده کیفیت بالای پنل‌های مورد استفاده در مانیتورهای کولرمستر است.

پشتیبانی از Adaptive Sync

مانیتور‌های کولرمستر مجهز به سیستم Adaptive Sync است، بدین معنا که از هر دو استاندارد Free-Sync و G-Sync پشتیبانی می‌کند و در عین حال، از حالت Free Sync Premium پشتیبانی کامل دارد. دو فن آوری FreeSync و GSync مخصوص مانتیور‌های گیمینگ، ضامن پخش بدون پار‌گی تصاویر بازی به هنگام گیمینگ است. این فن‌آوری‌ها، در مانیتورهای کولرمستر با سازگاری بالا به کار گرفته شده‌اند تا تجربه ای روان از گیمینگ را به ارمغان آورند.

کولرمستر مراقبت چشم‌ها

تمام مانیتورهای کولرمستر به سیستم محافظت از چشم Low Blue Light و همچنین Flicker-Free مجهز هستند. . به لطف حالت Low Blue Light نور آبی مضر برای چشم کمتر از نمایشگر متصاعد می‌شود. همچنین، نمایش نور بک‌لایت پنل بدون چشمک زدن به آسودگی و عدم خستگی چشم در طولانی مدت کمک خواهد کرد. این فن‌آوری در سطوح قابل تنظیم برای کاربر ارائه می‌شود و حداکثر مراقبت از چشم‌ها را به هنگام کار با نمایشگر تضمین می‌کند.

کولرمستر طرفدار گیمرها

تجربه تماشای تصاویر شفاف و زنده با مانیتورهای کولرمستر - گیمفا

برای گیمرها، کولرمستر ضمن ارائه پرفایل‌های پیش فرض مناسب انواع ژانرهای گیمینگ، مانند بازی‌های شخص اول شوتر FPS و بازی‌های استراتژی مثل RTS و MOBA فراهم کرده است. گیمر با انتخاب پروفایل مناسب ژانر بازی مورد علاقه خود می‌تواند تمام ویژگی‌های پخش تصویر را بر اساس بازی مورد علاقه خود، با تعیین Preset مناسب تنظیم کند.

مانیتورهای Connection Master

شرکت کولرمستر تلاش کرده است، مانیتورهای خود را به انواع اتصالات HDMI 2.1 و DP 2 مجهز کند. همچنین مدل‌های Tempest کولرمستر همراه با سوییچ KVM عرضه می‌شود. به لطف وجود سوییچ KVM بدون قطع و وصل کردن موس و کیبورد، می‌توان با اتصال آنها به مانیتور، فقط با یک سوییچ، دو دستگاه را در مانیتور مشاهده با یک موس و کیبورد بین آنها سوییچ و استفاده کرد.

source

توسط funkhabari