به تازگی تصویری از پشت صحنه سریال Daredevil: Born Again منتشر شده که یکی از مکان‌های سریال اصلی را نشان می‌دهد.

پس از تغییرات گسترده در پشت پرده ساخت سریال «دردویل: تولد دوباره»، به نظر می‌رسد که استودیو مارول تمام تلاش خودش را به کار گرفته تا این سریال تازه همسو با سریال اصلی ساخت سرویس آنلاین نتفلیکس باشد و این تلاش شامل حضور دوباره شخصیت‌ها، بازیگران و مکان‌های آشنا است.

در تصویر تازه منتشر شده از سر صحنه فیلمبرداری سریال «دردویل: تولد دوباره» آشکار شده که مکان Josie’s در هلزکیچن که مکان مورد علاقه مت مورداک، فاگی نلسون و کارن پیج است، قرار است در این سریال تازه نیز به نمایش گذاشته شود، مکانی که در سه فصل سریال اصلی نیز وجود داشت. در ادامه این تصویر را مشاهده می‌کنید.

سریال daredevil born again
سریال Daredevil Born Again

در تصاویر تازه منتشر شده از پشت صحنه سریال «دردویل: تولد دوباره» عوامل سازنده این سریال در حال تغییر یک ساختمان به این مکان نمادین از سریال اصلی هستند. تصاویر منتشر شده از پشت صحنه سریال بسیار زیاد است و همین نیز نشان دهنده تلاش عوامل سازنده برای فیلمبرداری سریال در مکان‌های واقعی است.

تولید سریال «دردویل: تولد دوباره» همچنان در جریان است و احتمالا در سال ۲۰۲۵ میلادی روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش خواهد شد ولی فعلا تاریخ دقیقی برای آن تعیین نشده است.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari