بر اساس گزارش منتشر شده از سوی منبع داخلی معتبر، جف گراب (Jeff Grubb)، شرکت مایکروسافت در نظر دارد Gears of War روی پلی استیشن عرضه کند.

جف گراب از رسانۀ Giant Bomb اخیراً اعلام کرده بود که عناوین انحصاری بیشتری از سوی ایکس باکس، به کنسول‌های رقیب، یعنی PS5 و Switch، خواهند آمد. طی چند روز اخیر، نام‌های زیادی مانند Hi-Fi Rush ،Hellblade 2 و Starfield به میان آمده است و گفته می‌شود Indiana Jones and the Great Circle نیز مدتی پس از عرضه، به PS5 خواهد آمد. حالا گفته می‌شود که فرنچایز انحصاری و یکی از پرچمداران قدیمی ایکس باکس، یعنی سری Gears of War، نیز به بخشی از آثار چند پلتفرمی مایکروسافت تبدیل خواهد شد و به پلتفرم یا پلتفرم‌های دیگر خواهد آمد.

جف گراب در این باره گفت:

چیز دیگری که شنیده‌ام، این است که مایکروسافت عرضۀ Gears of War برای کنسول‌ رقیب را در نظر دارد، اما این بدان معنا نیست که قطعاً رخ خواهد داد.

گراب همچنین متذکر شد که مایکروسافت قصد داشته در اواخر ماه جاری میلادی، یعنی فوریه، رویکرد و استراتژی جدید خود را توضیح دهد، اما به دلیل شایعه‌ها ممکن است حتی زودتر این اتفاق رخ دهد و طی روز‌های آینده، شاهد بیانیۀ رسمی مایکروسافت و ایکس باکس حول استراتژی جدید باشیم.

طبق گزارش‌‌های قبلی از سوی مایکروسافت، سری Gears of War در تمام عمر خود ۲۲ میلیون نسخه فروخته و بیش از ۱ میلیارد دلار درآمدزایی کرده است.

نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari