دیوید لیچ قرار است سکان کارگردانی فیلم جدید Jurassic World را برعهده داشته باشد و به تازگی تاریخ اکران این اثر نیز مشخص شده است.

کمپانی یونیورسال به دنبال آن است تا اثر سینمایی جدیدی از فرنچایز «دنیای ژوراسیک» بسازد و به دنبال آن است تا کارگردان این اثر سینمایی را مشخص کند. ظاهرا کمپانی قرار است تا این فرنچایز را از نو راه‌اندازی کند و رویکردی متفاوت نسبت به فیلم‌های قبلی در پیش بگیرد.

به خاطر همین شروع تازه نیز نویسنده فیلم اصلی Jurassic Park یعنی دیوید کئوپ برای نگارش فیلم‌نامه این فیلم تازه به خدمت گرفته شده و جستجو برای کارگردان نیز ادامه دارد اما ظاهرا کارگردان فیلم Deadpool 2 و فیلم Bullet Train یعنی دیوید لیچ قرار است روی صندلی کارگردانی این فیلم بنشیند.

فیلم جدید Jurassic World را دیوید لیچ کارگردانی می‌کند + تاریخ اکران - گیمفا
فیلم Jurassic World

بنا بر گزارش‌های تازه منتشر شده، دیوید لیچ در حال مذاکره برای برعهده گرفتن سکان کارگردانی فیلم جدید «دنیای ژوراسیک» است و این احتمال نیز وجود دارد که تولید این اثر سینمایی به زودی شروع شود. البته باید گفت که هنوز دیوید لیچ به صورت رسمی برای کارگردانی انتخاب نشده است.

با این حال، با توجه به تلاش کمپانی یونیورسال برای تولید سریع این اثر تازه به نظر می‌رسد که حضور دیوید لیچ روی صندلی کارگردانی این فیلم قطعی است. دیوید لیچ اخیرا فیلم The Fall Guy با بازی رایان گاسلینگ را کارگردانی کرده که در ماه مه امسال به روی پرده سینماها می‌آید.

کمپانی یونیورسال قصد دارد تا فیلم جدید «دنیای ژوراسیک» را در تاریخ ۲ ژوئیه سال ۲۰۲۵ میلادی به روی پرده سینماها بیاورد.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari