کالین فارل که این روزها با ایفای نقش پنگوئن حسابی طرفداران دی‌سی را شیفته خود نموده، سریال کاراگاهی جدیدی را نقش آفرینی کرده که نخستین تصاویر آن منتشر شده است.

کالین فارل، بازیگر ۴۷ ساله ایرلندی در تازه‌ترین همکاری با کمپانی اپل در سریال کاراگاهی و درام Sugar (شکر) به ایفای نقش اصلی پرداخته است. اثری که پس از فصل دوم مجموعه تلویزیونی True Detective باری دیگر این هنرمند توانمند هالیوود را وارد داستانی درام و جنایی کرده تا سکانس‌های جذابی را از او شاهد باشیم.

علی‌رغم این که اطلاعات چندانی از این مجموعه تلویزیونی جدید کمپانی اپل در دسترس نمی‌باشد اما از آن به عنوان یک روایت کاراگاهی در عصر مدرن یاد شده که در لس‌آنجلس جریان داشته و حول محور موضوع “ناپدید شدن” تمرکز دارد. در ادامه می‌توانید نخستین تصاویر منتشر شده را مشاهده نمایید.

ساخت این سریال بر عهده مارک پروتوسویچ قرار دارد؛ کسی که در گذشته نویسندگی فیلم‌هایی نظیر I Am Legend و Thor را بر عهده داشته است. در کنار کالین فارل نیز شاهد حضور بازیگرانی نظیر کربی هوول باپتست، ایمی رایان و دنیس بوتسکاریس هستیم که بینندگان سریال‌های The Sandman و The Office می‌توانند آن‌ها را به یاد بیاورند.

پخش مجموعه تلویزیونی Sugar برای ۵ آوریل (۱۷ فروردین ۱۴۰۳) از سوی سرویس استریم اپل تی‌وی پلاس برنامه ریزی شده است.

منبع: اسکرین‌رنت

راستین کولهCambyses The Third

source

توسط funkhabari