لو رفتن تعدادی از طرح‌های مفهومی استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) باعث ایجاد حدس و گمان‌هایی در رابطه با یک شخصیت اصلی دیگر در سری بازی‌های Marvel’s Spider-Man شده است.

سال گذشته، استودیوی بازی‌سازی اینسامنیاک گیمز خسارت سنگینی متحمل شد و داده‌هایی به حجم ۱.۶ ترابایت از آن‌ها به سرقت رفت. این داده‌ها شامل اطلاعات شخصی، پورت نیمه‌کاره بازی Marvel’s Spider-Man 2 برای کامپیوتر و حتی نسخه‌ای ناتمام از بازی Marvel’s Wolverine بودند که قرار است در سال ۲۰۲۶ منتشر شود. علاوه بر این، در نشت مورد بحث، نقشه راه اینسامنیاک گیمز برای آینده نیز فاش شد که شامل برنامه‌هایی برای ساخت چندین عنوان جدید بود. اسناد به دست آمده حاکی از آن بودند که پیش از لغو شدن، یک بازی چندنفره به نام Spider-Verse: The Great Web در حال توسعه بوده است.

پاراگراف‌های بعدی حاوی اسپویل‌هایی از بازی Marvel’s Spider-Man 2 هستند

کانسپت آرت به دست آمده از این عنوان، به حضور یک شخصیت قابل بازی سوم در Marvel’s Spider-Man 3 اشاره می‌کند. این عکس، اولین نگاه به سیلک (Silk) و یک گرین گابلین (Green Goblin) ارتقا یافته را به ما ارائه می‌دهد که احتمالا اشاره‌ای به Marvel’s Spider-Man است. گفته می‌شود بازی Spider-Verse با استفاده از پیش‌ساز بازی‌های Marvel’s Spider-Man ساخته شده بوده؛ همچنین حضور سیلک و گرین گابلین به بازی‌های آینده اشاره می‌کند، زیرا این شخصیت‌ها به طور رسمی بخشی از Marvel’s Spider-Man 2 نبودند. با حضور مایلز (Miles)، پیتر (Peter) و سیلک در یک تصویر، احتمالاً با یک پیش‌نمایش خام از Marvel’s Spider-Man 3 روبه‌رو هستیم.

در اولین بازی، پیتر شخصیت قابل بازی بود و مایلز مورالز در پایان بازی به یک ابرقهرمان مانند او تبدیل شد. به طور مشابه، استودیو در پایان Marvel’s Spider-Man 2 به سیلک و گرین گابلین اشاره کرد. بنابراین، ممکن است سیلک، یک شخصیت اصلی برای سومین بازی اینسامنیاک باشد. پیش از پیوستن به Marvel’s Spider-Man 2 در سال گذشته، مایلز در سال ۲۰۲۰ بازی اختصاصی خود را دریافت کرده بود. با توجه به اشاره‌ای که به Cindy Moon’s Silk در پایان Marvel’s Spider-Man 2 شد، اینسامنیاک ممکن است همین رویه را با ساختن یک بازی فرعی برای سیلک، قبل از قرار دادن او به عنوان یکی از سه شخصیت اصلی در Marvel’s Spider-Man 3، ادامه دهد.

استودیوی مورد بحث قبلاً تأیید کرده است که مایلز، مرد عنکبوتی اصلی در دنیای آن‌ها خواهد بود و به این معنی است که احتمالاً پیتر نقش مهمی در بازی سوم نخواهد داشت. بنابراین، سه‌گانه بعدی ممکن است بیشتر روی سیلک و مایلز متمرکز باشد.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط funkhabari