پس از سال‌ها به نظر می‌رسد که فصل جدیدی از سریال جواهری در قصر با نقش آفرینی مجدد لی یونگ ئه در قامت یانگوم ساخته خواهد شد.

مجموعه تلویزیونی درام و تاریخی Jewel in the Palace (جواهری در قصر) یکی از محبوب‌ترین سریال‌های کره‌ای به نمایش درآمده در بین ما ایرانی‌ها به شمار می‌رود که از شخصیت خاطره‌انگیز یانگوم با نقش آفرینی لی یونگ ئه بهره برده است. اثری حول محور دختری معصوم و دوست داشتنی که احتمالاً به عنوان تنها زنی به شمار می‌رود که نامش در تاریخ به‌عنوان پزشک خصوصی پادشاه ثبت شده‌ و با ۵۴ قسمت از سال ۱۳۸۵ برای هموطنان ما به پخش درآمده است.

حال با گذشت ۲۰ سال از نمایش این سریال زیبا و به یاد ماندنی به نظر می‌رسد که شاهد بازگشت یانگوم به مدیوم تلویزیون خواهیم بود. زیرا طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی Fantagio، ساخت دنباله سریال جواهری در قصر با حضور لی یونگ ئه به صورت رسمی تایید شده و پروسه فیلم‌برداری در ماه اکتبر امسال آغاز شده تا برای پخش در سال میلادی ۲۰۲۵ آماده گردد.

این سریال پس از پایان‌بندی مجموعه قبلی جریان داشته و حول محور یانگومی روایت خواهد شد که حال رسماً به عنوان پزشک سلطنتی پادشاه شناخته می‌شود. البته که طبق این گزارش منتشر شده، سریال جدید بیش از پیش به وقایع تاریخی در دوران سلسله چوسان پایبند خواهد بود.

خبر ساخت فصل جدید Jewel in the Palace به تازگی اعلام شده و در حال حاضر هیچ تاریخ پخش دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است.

منبع: Lifestyleasia

source

توسط funkhabari