سرویس استریمی +Apple Tv به تازگی تریلر سریال The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin را منتشر کرد که یک کمدی ماجراجویانه درباره گروهی از قانون‌شکنان و رویارویی آنان با ماجراهای مختلف است.

تریلر هیجان زیادی دارد و خود سریال شامل ایده‌ها و شخصیت‌های جالب و بامزه‌ای است که همانند آن را می‌توانید در سریال‌های Galavant و The Adventures Of Brisco County,Jr پیدا کنید. این تریلر را در ادامه تماشا کنید:

ریچارد تورپین یک راهزن انگلیسی و شخصیت تاریخی واقعی بود که در سال ۱۷۳۹ درگذشت. همانطور که از عنوان این سریال مشخص می‌باشد، درباره زندگی تورپین در داستان‌هایی که پس از مرگش گفته شده، اغراق‌های زیادی صورت گرفته است و بنظر می‌رسد که سازندگان این سریال قصد داشته باشند تا تعداد این داستان‌های اغراق‌شده را بیشتر کنند.

در سریال The Completely Made-Up Adventures of Dick Turpin، دیک تورپین به سفری بی‌معنی و خطرناک می‌رود و درنهایت با بی‌میلی رهبر یک گروه قانون شکن می‌شود. در بازگویی این داستان قرن هجدهمی، تورپین که معروفترین راهزنی است که کمترین شباهت را به راهزنان دارد، بیشتر موفقیتش را مدیون جذابیت، خودنمایی و موهای فوق‌العاده‌اش است.

این سریال قرار است تا در تاریخ یکم مارچ (۱۱ اسفند) توسط +Apple Tv منتشر شود.

منبع: comicbook

DARKSIREN

source

توسط funkhabari