اپل به تازگی هدست ویژن پرو خود را با قیمت ۳۵۰۰ دلار عرضه کرده است و حالا به نظر می‌رسد که کارتون سیمپسون‌ها چند سال پیش آن را پیش‌بینی کرده بود.

کارتون سیمپسون‌ها که در پیش‌بینی رویداد‌های آینده بسیار شهرت دارد، هشت سال پیش در اپیزودی که «دوستان و خانواده» نام داشت، هدست ویژن پرو اپل را نشان می‌دهد که جامعه را تحت کنترل خود درآورده‌ است.

در این اپیزود می‌بینیم که شخصیت‌های سیمپسون‌ها با هدست‌های ویژن پرو اپل به تیر چراغ برق برخورد می‌کنند و در چاله می‌افتند. کارتون سیمپسون‌ها تاکنون اتفاقات مهمی را پیش‌بینی کرده است که از آن جمله می‌توان به رئیس جمهور شدن دونالد ترامپ اشاره کرد.

همچنین به‌تازگی تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد یک نفر در متروی نیویورک با هدست ویژن پرو اپل نشسته و در هوا تایپ می‌کند.

ویژن پرو

تصاویر دیگری هم از یک مرد در حال راه رفتن در خیابان‌های کالیفرنیا منتشر شده که می‌ایستد و به چیز‌هایی اشاره می‌کند که فقط خودش قادر به دیدن آن‌ها روی صفحه‌نمایش هدست است.

ویژن پرو

گفتنی است اپل در هدست واقعیت ترکیبی خود از فناوری «رایانش فضایی» استفاده کرده که محتوای دیجیتال را با فضای اطراف ترکیب می‌کند.

این هدست با ارائه تجربه فضایی و داشتن هزاران برنامه سازگار با iOS و iPadOS، طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین کاربران می توانند بیش از ۱۰۰ بازی اپل آرکید را روی آن اجرا کنند.

در مجموع به نظر می‌رسد که دنیای فناوری با معرفی هدست ویژن پرو اپل در حال تغییر است و ما شاهد شروع عصر جدیدی هستیم. نظر شما درباره این موضوع چیست؟

source

توسط funkhabari