نتفلیکس نگاه جدیدی به Avatar: The Last Airbender، اقتباس لایو اکشن آینده خود از این انیمیشن کلاسیک محبوب، منتشر کرده است.

آنگ ( با بازی گوردون کورمیر) باید قبل از اینکه تبدیل به یک جنگجوی افسانه‌ای شود که می‌تواند مانع از تسلط ملت آتش بر جهان شود، سفر خود را به عنوان یک کودک بی تجربه آغاز کند. اما قبل از اینکه آنگ بتواند به نبردی برسد که می‌تواند زندگی او را تغییر دهد، باید یاد بگیرد که چگونه بر توانایی‌های خود تسلط یابد و در عین حال سرزمینی را که قرار است نجات دهد را بشناسد. این تیزر جدید به معرفی دو تن از نزدیکترین دوستان آنگ می‌پردازد.

این تیزر با گران گرن (کیسی کمپ-هورینک) شروع می شود که در مورد این صحبت می‌کند که چگونه، در حالی که آنگ ممکن است شبیه یک کودک معمولی به نظر برسد، اما تنها کسی است که می تواند همه را از آنچه ملت آتش برنامه‌ریزی کرده است نجات دهد. سپس نگاهی اجمالی به نحوه ملاقات قهرمانان اصلی فیلم با یکدیگر داریم جایی که آنگ خود را به سوکا (یان اوسلی) و کاتارا (کیاونتیو) معرفی می‌کند. ملت آب با پیدا کردن آواتار یخ زده، به کشورهای دیگر فرصت دادند تا یک روز دیگر بجنگند و زمینه را برای نبرد آنگ علیه ملت آتش فراهم کنند.

Avatar: The Last Airbender همان فرضیه‌ای را دنبال می‌کند که سریال انیمیشنی ساخته شده توسط مایکل دانته دی‌مارتینو و برایان کونیتزکو دنبال می‌کرد. با ناپدید شدن آواتار، ملت آتش مقدار قابل توجهی از قدرت را به دست آورده و میل آنها برای تسخیر هر قلمرو دیگری آنها را به آنتاگونیست های بزرگی تبدیل کرده است. هنگامی که لرد اوزای (دانیل دای کیم) متوجه می‌شود که آواتار بازگشته است، تمام تلاش خود را می‌کند تا او را از دخالت در نقشه‌های شیطانی خود باز دارد. با این حال، روح نجیب آنگ و دوستی هایی که در طول راه رقم می‌زند، در زمان رویارویی آواتار با رهبر ملت آتش، یک مزیت خواهد بود.

نتفلیکس به خوبی از محبوبیت Avatar: The Last Airbender از زمانی که تقریباً دو دهه پیش در Nickelodeon به نمایش درآمد، آگاه است. با توجه به اهمیت جمع آوری تیمی که بتواند اقتباسی شایسته را خلق کند، این پلتفرم استریمینگ دالاس لیو را در نقش زوکو، شاهزاده ملت آتش که می‌خواهد آواتار را به تصویر بکشد تا پدرش را تحت تأثیر قرار دهد، انتخاب کرد. در همان زمان، استودیو الیزابت یو را در نقش پرنسس آزولا، دختر رهبر ملت آتش که فاقد محدودیتی است که برادرش هنگام مبارزه نشان می‌دهد، انتخاب کرد. حاکمان آینده ملت آتش سعی خواهند کرد حتی از رسیدن آنگ به خانه خود جلوگیری کنند و سفر آواتار را پیچیده‌تر از آنچه در ابتدا تصور می‌شد، می‌کنند.

می‌توانید پیش از پخش سریال در ۲۲ فوریه (۳ اسفند)، نگاهی بر تیزر جدید Avatar: The Last Airbender در ادامه داشته باشید:

منبع: کولایدر

source

توسط funkhabari