استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games – سازنده Marvel’s Spider-Man 2) قصد دارد اخبار بیشتری را در اسرع وقت با طرفداران به اشتراک بگذارد. در حال حاضر برنامه‌ریزی شده است که این ویژگی در اوایل سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی گردد.

علی‌رغم یک سال نسبتاً سبک از نظر انحصاری‌های AAA برای کنسول پلی استیشن ۵، بازی Marvel’s Spider-Man 2 همچنان برجسته بود و در اکتبر ۲۰۲۳ (مهر ۱۴۰۲) پنج میلیون واحد فروخت (و ۶.۱ میلیون دستگاه تا ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان)، بر اساس اسناد فاش شده). Marvel’s Spider-Man پرفروش‌ترین IP فرست پارتی پلی استیشن بوده و طبق گزارش‌ها، محتوای بیشتری از آن در دست تولید است.

با این حال، اینسامنیاک گیمز روی به‌روزرسانی‌های رایگان مانند حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) نیز کار می‌کند. این ویژگی قرار است در اوایل سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی شود (پس از تاخیر به دلیل آزمایش‌های بیشتر مورد نیاز)، اما هیچ به‌روزرسانی خبری‌ای در این باره ارائه نشده. در توییتر (پلتفرم اجتماعی X)، توسعه‌دهنده تأیید کرد که «هنوز روی آن کار می‌کند» و «قصد دارد که اخبار بیشتری را در اسرع وقت با طرفداران به اشتراک بگذارد».

از دیگر ویژگی‌های جدید در حال توسعه می‌توان به توضیحات صوتی، شروع مجدد ماموریت، تغییر رنگ سیمبیوت و تغییر زمان روز اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در آینده با گیمفا همراه باشید. عنوان Marvel’s Spider-Man 2 به طور انحصاری برای پلی استیشن ۵ در دسترس است. بررسی ما از بازی را در اینجا بررسی کنید؛ جایی که به آن امتیاز ۸ از ۱۰ دادیم.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari