به تازگی اولین تصویر رسمی از فیلم مورد انتظار Megalopolis ساخته فرانسیس فورد کوپولا منتشر شده است.

فیلم «مگالوپولیس» یکی از فیلم‌های مورد انتظار و مرموز سال جاری به شمار می‌رود که سکان ساخت آن را فرانسیس فورد کوپولا در دست دارد و حالا پس از مدت‌ها انتظار نیز اولین تصویر از آن منتشر شده است. خود فرانسیس فورد کوپولا در شبکه اجتماعی اینستاگرام این تصویر را منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

فیلم «مگالوپولیس» اثری حماسی به شمار می‌رود که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۴ میلادی به روی پرده سینماها بیاید. این تصویر عنوان این اثر سینمایی را برجسته کرده است. در پشت آن نیز مجسمه‌ای شکسته دیده می‌شود که در خیابان‌های یک شهر به دیوار تکیه داده است.

با اینکه این تصویر به ماهیت و درون مایه فیلم «مگالوپولیس» اشاره دارد اما اطلاعات چندانی از داستان این اثر را مشخص نمی‌کند. این فیلم پروژه محبوب این کارگردان است که برای سال‌ها است قصد ساخت آن را دارد و حالا نیز خود وی بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری آن را تأمین کرده است.

فیلم megalopolis
فیلم Megalopolis

فرانسیس فورد کوپولا بازیگران برجسته و سرشناسی را برای نقش‌آفرینی در این اثر سینمایی به خدمت گرفته که شامل آدام درایور،‌ فارست ویتاکر،‌ ناتالی امانوئل، جان ویت، لارنس فیشبرن، آبری پلازا، شیا لابوف، کلویی فینمن، داستین هافمن، جیانکارلو اسپوزیتو و جیسون شوارتزمن است.

در حال حاضر هنوز به صورت رسمی تاریخ اکران فیلم «مگالوپولیس» تعیین نشده اما فرانسیس فورد کوپولا تأیید کرده که این فیلم در سال ۲۰۲۴ میلادی روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: comicbook

source

توسط funkhabari