دموی بازی Final Fantasy 7 Rebirth هم‌اکنون برای پلی استیشن ۵ در دسترس است و اگر به دنبال این هستید که بدانید کدام یک از دو حالت گرافیکی آن، یعنی Quality و Performance، برای شما مناسب‌تر است، ادامه این مطلب را بخوانید.

عنوان Final Fantasy 7 Rebirth دو حالت گرافیکی Quality و Performance را ارائه می‌دهد. در حالت Quality، بازی با وضوح داینامیک اجرا می‌شود که کیفیت پخش ۴K (2160p) را هدف قرار می‌دهد و معمولاً به آن می‌رسد. در حالت Performance، بازی با رزولوشن پویا اجرا می‌شود که کیفیت ۴K (2160p) را هدف قرار می‌دهد، اما معمولاً بین ۱۱۸۸p و ۱۶۲۰p قرار می‌گیرد. از نظر تنظیمات گرافیکی، حالت Quality سطح جزئیات و تصاویر برتری را در مقایسه با حالت Performance ارائه خواهد داد.

از نظر عملکرد، مودهای Quality و Performance به ترتیب نرخ‌های ۳۰ و ۶۰ فریم بر ثانیه را هدف قرار می‌دهند. دومی تمایل دارد بین ۵۵ تا ۶۰ فریم بر ثانیه شناور شود، در حالی که اولی هر از گاهی به زیر ۳۰ فریم بر ثانیه می‌رسد. توجه کنید که مقایسه صورت گرفته، مختص دموی Final Fantasy 7 Rebirth است و شاید بازی در نهایت بهبودهای مربوط به عملکرد را دریافت کند. همانطور که گفته شد، بر اساس دموی محصول، نرخ فریم در هر یک از حالت‌ها چندان پایدار نیست.

به کسانی که کیفیت تصویر بالاتر را ترجیح می‌دهند توصیه می‌کنیم که دموی بازی را در حالت Quality اجرا کنند. از سوی دیگر، کسانی که پاسخ ورودی سریع‌تر را ترجیح می‌دهند، بدون شک باید حالت Performance را انتخاب نمایند.

عنوان Final Fantasy 7 Rebirth دنباله‌ای بر Final Fantasy 7 Remake خواهد بود. در حالی که طرفداران ابتدا تصور می‌کردند استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) تنها نسخه اورجینال Final Fantasy 7 را بازسازی می‌کند و کاملاً به خط داستانی آن پایبند است، به نظر می‌رسد که این بازسازی به‌طور قابل توجه‌ای از نسخه اصلی متفاوت بوده و دامنه آن نیز افزایش یافته. محصول مورد بحث با آوردن توسعه‌دهندگان اصلی و دادن منابع بیشتر به آن‌ها برای گسترش دامنه، تبدیل به کامل‌ترین نسخه Final Fantasy 7 می‌شود.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید.

source

توسط funkhabari