پیکسار دوباره مرکز کنترل احساسات را راه اندازی می‌کند.

در دهه‌ای پر از دنباله‌های موفق و اثبات‌شده‌ای مانند داستان اسباب‌بازی و شگفت‌انگیزان، Inside Out محصول ۲۰۱۵ به‌عنوان یکی از بهترین داستان‌های کاملاً اصلی پیکسار بیاد ماندنی شد. این فیلم به کارگردانی پیت داکتر داستان رایلی را روایت می‌کند، دختر جوانی که با احساسات خود در میانه‌ی مهاجرتی دور از مینه‌سوتا به کالیفرنیا، بخاطر کار پدرش، دست و پنجه نرم می‌کند. این احساسات به خودی خود شخصیت‌هایی هستند: شادی، خشم، ترس، غم و تنفر.

Inside Out 2 قرار است در سال‌های نوجوانی رایلی آغاز شود و در نتیجه مجموعه جدیدی از احساسات را در بر داشته باشد.

جدیدترین تیزر تریلر Inside Out 2، شخصیت اصلی رایلی را در پیست هاکی نشان می‌دهد و جوی (ایمی پولر) سرپرست مرکز کنترل احساسات در ذهن اوست. با جلو رفتن بازی هاکی، خشم (لوئیس بلک) در حالی که رایلی در حال جدایی است، به جلو می‌رود، ترس (بیل هدر) اطمینان می‌دهد که رایلی از محافظ دهانش استفاده می‌کند، تنفر (میندی کالینگ) زمانی که رایلی به محافظ دهان اشتباهی برخورد می‌کند واکنش نشان می‌دهد، و غم (فیلیس اسمیت) در زمان حضور رایلی در محوطه جریمه ناله می‌کند. وقتی جوی متوجه شد کنسول مرکز کنترل احساسات نارنجی شده است، همه چیز تغییر می کند. هنگامی که می‌پرسد چه کسی رنگ را تغییر داده است، اضطراب (مایا هاوک) خود را معرفی می‌کند و پنج احساس اصلی را به وحشت می‌اندازد.

مان وظیفه کارگردانی را از پیت داکتر، مغز متفکر فیلم اصلی در سال ۲۰۱۵ بر عهده گرفت. مان یک کهنه کار پیکسار است، که پیش از این روی هشت فیلم، عمدتاً بعنوان عضوی از تیم خلاق ارشد پیکسار و به عنوان ناظر داستان کار کرده است. Inside Out 2 اولین کارگردانی مان برای یک فیلم بلند بلند است، زیرا او پیش از این فقط یک فیلم کوتاه (۲۰۱۳ Party Central) را کارگردانی کرده بود. انتظارات از این دنباله زیاد است، زیرا نسخه قبلی ۸۵۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و جایزه بهترین انیمیشن بلند اسکار را به خانه برد.

Inside Out 2 در تاریخ ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد ۱۴۰۳) اکران خواهد شد.

شما عزیزان می‌توانید این تیزر را از قسمت زیر مشاهده کنید:

source

توسط funkhabari