به تازگی تصویری از پشت صحنه فیلم لایو اکشن How To Train Your Dragon منتشر شده که بازیگران نقش هیکاپ و استرید را نشان می‌دهد.

قرار است اقتباسی لایو اکشن بر اساس مجموعه انیمیشن‌های «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» ساخته شود و حالا نیز تولید این اثر شروع شده و حالا نیز تصویری از پشت صحنه این اثر سینمایی منتشر شده است. یکی از ستاره‎‌های این فیلم، تصویری از خودش در کنار دیگر ستاره فیلم منتشر کرده است.

میسون تیمز که در فیلم لایو اکشن نقش شخصیت هیکاپ را بازی می‌کند، در یک استوری اینستاگرامی، تصویری از خودش در کنار دیگر ستاره این فیلم یعنی نیکو پارکر منتشر کرده است. نیکو پارکر در این فیلم نقش شخصیت استرید را بازی می‌کند. فیلمبرداری این فیلم در سواحل ایرلند شمالی جریان دارد و در این استوری، میسون تیمز برای نیکو پارکر در فیلم جدیدش به نام Suncoast آرزوی موفقیت کرده، فیلمی که به زودی اکران می‌شود. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

فیلم how to train your dragon
بازیگران فیلم How To Train Your Dragon

فیلم لایو اکشن «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» قرار است همان خط داستانی انیمیشن‌ها را دنبال کند و کشمکش‌های هیکاپ با سبک زندگی در برک و احساس عدم کفایتش را به نمایش در بیاورد. جرارد باتلر که در انیمیشن‌های اصلی صداپیشه نقش پدر هیکاپ بوده، قرار است در این فیلم لایو اکشن نیز نقش استویک را بازی کند.

هیکاپ در این فیلم نه تنها سعی دارد تا رابطه پیچیده‌اش با پدرش را پیش ببرد بلکه سعی دارد تا توجه استرید را به خودش جلب کند. این در حالی است که او با اژدهایی به نام توثلس آشنا می‌شود و ماجراجویی‌های بسیار مهیج و جذابی نیز با یکدیگر دارند.

فیلم لایو اکشن «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم» برای اکران در تاریخ ۱۳ ژوئن سال ۲۰۲۵ میلادی (جمعه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: collider

source

توسط funkhabari